Skocz do zawartości
AsTeX

Juventus Turyn - : - Real Madryt

Czy Juve wyeliminuje Real ?  

  1. 1. Czy Juve wyeliminuje Real ?

    • Tak
      7
    • Nie
      10
    • Nieznam sie?
      3


Rekomendowane odpowiedzi

HALA MADRIT!!! Ral wygra bez najmniejszych problemów wystarczy popatrzeć na "kompetencje" zawodników obu dróżyn. Juve to nie Nie Dep. La. Cor. nie maja takiej "chęći i zapracia" do gry aby stawiac wyzej niz lepsi troretycznie gracze... Nie ma sie co oszukiwac Real jest Favorytem ale czas pokaze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:2 dla madrytu <hahaha>

 

real musi wygrac LM zeby zarobic kaske ktora dolozy na kupno Beckhama(cena wywoławcza 50ml euro) ale i tak im sie to zwroci bo z samych koszulek beckhamowskich zarobia 100 mln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera za pózno znalazłam temat i LOBO napisał to co myśle :mad: Wszyscy tylko nie makaroni i jurgeny :!:

 

Popatrzcie na taką Valencie albo Deportivo , jak tam piłka krąży, marzenie :D

 

Tylko że odpadają z takimi dupkami jak Inter :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:0 do przerwy :( niedobrze

jeszcze jeden gol i kupon wchodzi

 

panowie zaraz eksploduje jak wpadła 2 bramka omal nie dostałem

"mistycznej ekstazy"

 

jak by nie z<span style="color:red;">[ciach!]</span>e one on one gutiego to juz bym miał kase w garsci a tak trza sie popocić jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:0 do przerwy :( niedobrze

jeszcze jeden gol i kupon wchodzi

 

panowie zaraz eksploduje jak wpadła 2 bramka omal nie dostałem

"mistycznej ekstazy"

 

jak by nie z<span style="color:red;">[ciach!]</span>e one on one gutiego to juz bym miał kase w garsci a tak trza sie popocić jeszcze

Właśnie nie dobrze :cry: :cry: , ale nie martw się LPC kase masz na 80% w garści bo jestem pewien, że Real się odegra jeszcze :D :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:0 do przerwy :( niedobrze

jeszcze jeden gol i kupon wchodzi

 

panowie zaraz eksploduje jak wpadła 2 bramka omal nie dostałem

"mistycznej ekstazy"

 

jak by nie z<span style="color:red;">[ciach!]</span>e one on one gutiego to juz bym miał kase w garsci a tak trza sie popocić jeszcze

Właśnie nie dobrze :cry: :cry: , ale nie martw się LPC kase masz na 80% w garści bo jestem pewien, że Real się odegra jeszcze :D :twisted:

właśnie doznałem "mistycznej ekstazy" jjjjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichhhhhhhhhhaaa arivaariva andere andere

 

100zł x 1.7= po odliczeniu 10%podatku daje 153 zeta na ręke

(czyli 53 zeta na czysto ojjjj bedzie za co pić :twisted: )

 

 

P.S jak ta cipa figo nie kropnoł karniaka to omal nie doznałem

"mistycznego zawału serca"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Hierro zabrac natychmiast. Salgado tez. Zizou jest wielki a Bouffon mial cholernego farta ;)

no i jeszcze pipa figo dała ciała

 

BTW szkoda ze nie mam skanerka albo aparacika zapodał bym zrzut kuponu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja to widze inaczej:

 

- Del Piero jest wielki

- Nedved jest wielki

- Trezeqet jest wielki

- Buffon jest wielki

 

A real to zbieranina gwiazd ktore grac ze soba nie potrafia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LPC: nie przesadzaj nie byl najgorszy strzal ale Buffon rzucil sie fenomenalnie ;/

strzał był zły ewidentnie figo zamiast strzelic przy samym słupku uderzył miedzy slupek a stojacego bramkarza(tak 50 50) i przez to buffon nie miał problemow z wyłapaniem piłki to po pierwsze a po 2 to powinien zmylic buffona a on sie zawachał przed strzałem i narnolmalniej w życiu zje bał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nastepny sezon zamiast kolejnego pomocnika/napadziora proponuje królewskim zakup dwóch środkowych obrońców, a Helguere spowrotem do pomocy gdzie jego miejsce...

Chyba nie beda mieli wyboru bo Hierro mial konczyc w tym roku wkoncu ma juz 35 lat wiec najwyzszy czas zeby odejsc na zasluzona emeryture

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...