Skocz do zawartości
dzik6666

Phenom Ii Czy Athlon Ii

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Phenom II 545 BE kosztuje ~320zł :D

Tyle że autor pisze na temat sprawdzonego pod względem OC egzemplarza, a nie nówki ze sklepu.

 

Z jednej strony mamy już testowany egzemplarz PII, ale jednak trochę drogi, a z drugiej tańszy, ale nie dający 100% szans na odblokowanie L3 AII. Szczerze powiedziawszy nie wiem co bym wziął.

Edytowane przez RaNa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że autor pisze na temat sprawdzonego pod względem OC egzemplarza, a nie nówki ze sklepu.

 

Z jednej strony mamy już testowany egzemplarz PII, ale jednak trochę drogi, a z drugiej tańszy, ale nie dający 100% szans na odblokowanie L3 AII. Szczerze powiedziawszy nie wiem co bym wziął.

Ale nie za ta cenę :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję kupić to co NeoMagNeT ma w sygnaturze i liczyć na fuksa. Z tymi sprawdzonymi, pewnymi itd można dać ciała i dopiero będziesz sobie pluł w brodę. Okaże się, że się odblokowywuje ale na jakim biostarze dla przykładu a na Twojej mobo nie ruszy x4 i co wtedy? jesteś stówę w plecy. Jeśli masz go na miejscu to można się pokusić gdy będzie możliwość sprawdzenia na Twojej mobo i ewentualnie odstąpienia od zakupu. Inna sprawa - gwarancja, cpu padnie padnie, oddasz na gwarancję, dostaniesz nówkę która nie pójdzie x4, znów stówa w plecy. Podoba mi się kupowanie i liczenie na farta, szukanie dobrych serii ale przepłacanie za selekty czy dobre serie to dla mnie pomyłka (delikatnie sprawę ujmując, co by nikogo nie obrazić).

 

Kupisz takiego athlona x3, nie odblokuje się? udokumentujesz mu oc i na allegro z nim, w opisie dajesz, że zmieniasz na PII X4 i sprzedasz może nawet z zyskiem :) Kupujesz następny :)

To Ty będziesz Sprite - pragnienie to ten co kupi od Ciebie x3 z dobrym OC :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...