Skocz do zawartości
Mufta

Epox 8RDA3+

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis kupilem ta plyte. Wlasnie koncze instalowac wszystkie smieci. Jak na razie wszystko super. Dzwiek 5.1 jest ale czy Sound Storm to nie wiem, w instrukcji nic nie pisze ze to SS. Jednak juz zauwazylem pewna wade, mnoznik wchodzi do 12,5. Skoncze instalowac to sie wezme do krecenia, zobaczymy co z moich zlomiastych pamieci wyciagne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo yo... Dzieki Grinch za wrzucenie fotosow :P, Wlasnie skonczylem wszystko konf... Plyka dziala bez zarzutow, jak narazie wszystko sprawdzilem i dziala... rev. 1.1 tej mobo... Teraz jedziemy z kreceniem, postaram sie jeszcze dzis umiescic jaka recenzje i screeny z krecenia :P

Podorowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mufa napisz jak jest z jakoscia tych kabelkoof odraglych ATA.

Bo na screenie nie wygladaja za ciekawie tzn wystaja te linki ze srodka :D aha i z tego co widze to do Flopa jest zwykla tasma??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczeze mowiac szelki sa o wiele lepsze niz Cooler mastery... mieciuitkie normalnie GIT... Szelka do floppa jest zwykly tym sie nie popisali ;(

Brakuje mi dziurek na SB, Zalman lezy na biurku i czeka na klejenie :P

Ten co jest org. jest kiszka, normalnie lekko dotkniesz i sie obraca :P

i pewnie ta straszna guma pod nim, jutro zerwie i dam foty :)

Wszystko porzadnie wytestuje i zapodam na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mufa napisz jak jest z jakoscia tych kabelkoof odraglych ATA.

Bo na screenie nie wygladaja za ciekawie tzn wystaja te linki ze srodka :D aha i z tego co widze to do Flopa jest zwykla tasma??

aha i maja tylko 45cm :( jutro poles go Grincha fotki jak wyglada juz zmontowana w kascie... jedna szleka jest naprezona :( jakies 3 cm i bylo by super !!!

Ale wykonanie lepsze niz Cooler Master ( takie mam na Abicie sztywne kabelki ponacine i wszytko sie kisi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do SS: w C-Media 3D Audio sa takie infa:

3D Audio Engine: Xear 3D, CRL3D, DS3D, EAX2.0, A3D1.0

Audio Codec: CMI9739A

Audio Driver Version: 5.12.1.29

Audio Controller: nVidia MCP2/MCPT Audio Controller

Mamy tutaj wiec kodek C-Media. Czym toto sie rozni od SS i o ile gorsza jakosc dzwieku prezentuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i maja tylko 45cm :( jutro poles go Grincha fotki jak wyglada juz zmontowana w kascie... jedna szleka jest naprezona :( jakies 3 cm i bylo by super !!! 

Ale wykonanie lepsze niz Cooler Master ( takie mam na Abicie sztywne kabelki ponacine i wszytko sie kisi)

O to mi wlasnie chodzilo czyli warte uwagi :D a mi dlugosc nie przeszkadza bo mam midi tower :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do SS: w C-Media 3D Audio sa takie infa:

3D Audio Engine: Xear 3D, CRL3D, DS3D, EAX2.0, A3D1.0

Audio Codec: CMI9739A

Audio Driver Version: 5.12.1.29

Audio Controller: nVidia MCP2/MCPT Audio Controller

Mamy tutaj wiec kodek C-Media. Czym toto sie rozni od SS i o ile gorsza jakosc dzwieku prezentuje?

Na Ecs`ie jest CMI9739 bez A i nie jest zadowalajacy gorszy od sb5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej sie wahalem czy brac 8rda+ czy tego abita, ale teraz epox przebija dzwiekiem abita i juz nikt nie powinien miec probleów bo cena przynajmniej jak dla mnie to identyczna :)

PS: komputronik ma stare zdjecie z 8rda+ i sciemnia ze to 3+ :)

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6977

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroce do domku (jestem w pracy) i puszcze go Grincha fotki z Biosu...

Aha ja tez mam Midi tower i zobaczysz jak to na fotkach wyglada, jest na styk !!!

Nie wiem co robic z SB jak wszczelic tego Zalmana, aha a jak przykleje na ten klej to jak to sie zrywa :?:

Jakies pomysly :idea: :?:

Polecam naprawde tego Epoxa... Szykuje sie na dysk SATA :twisted: WD Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie sie nie spieszy do SerialATA bo dyki sa jeszcze troszke drogawe a pozatym i tak jush sie szykuje SerialATA dwa o dwa razy wiekszej przepustowosci :D

A co do kabelkoof to narazie czekam na te zdjecia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo.... hmmm jesli chodzi o dysk SATA to oddaje swoj i doplacam ok 200zl :P i mam RAPTORA, zobaczymy...

fotki bede ok 17

Testow teraz nie zrobie bo jestem w pracy :( Chyba ze kolega GregK cos wrzuci do 17 :P

Pozdrowka

P.s GregK ile dales za Epoxa ? ja dalem 8RDA+ plus 95zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczesniej sie wahalem czy brac 8rda+ czy tego abita, ale teraz epox przebija dzwiekiem abita i juz nikt nie powinien miec probleów bo cena przynajmniej jak dla mnie to identyczna :)

PS: komputronik ma stare zdjecie z 8rda+ i sciemnia ze to 3+ :)  http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=6977

ABIT ma SS a EpoX ma kodek CMI z seri 9xxx. Ja jednak obstawałbym za tym iż jednak to SS jest lepszym "sound on board" aniżeli CMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...