Skocz do zawartości
Mufta

Epox 8RDA3+

Rekomendowane odpowiedzi

aha GregK zrob update Biosu jest nowy z 07 05 03 czy jakos tak:P

Na stronie Epoxa nie widze tego biosu, jedynie jest ten co juz mam na plycie (4.02 czy jakos tak). Czym sie roznia? Przy okazji, lepiej puscic proca asynchro na 200 a pamiec 133 czy isc na kompromis, bo przy 166 memorki sie wywalaja:(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawymjakie FSB zrobi ten Epox :) Gdyby nie ten dźwięk to też bym go wziął zamiast Abita... No chbya ze leci na 250 lekką ręką to wale dzwięki i biore Epoxa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOrki że się ociągałem ale instalowałem zalmanka na swoim MOBO :D

NO to lecimi ze zdjęciami, powiem szczerze masz troche burdel w obudowie, taak samo jak ja :lol:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

THE END :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedlugo sie wezme kaste :P... musze zrobic cos z tymi kablami od zasilki :)...

Hmm zrobile sobie test muzy i wydaje mi sie ze jest lepsza od SS, kocham muzyke, ladna czysta , naprawde pieknie gra ta muza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiec tyle mi sie udalo na synchro... pamieci dalej nie poleca hyperki 333... moze na jutro Geile sobie skoluje :twisted:

wroce od laski bede dalej smigal...

Grinch niedlugo wrzuci foty :)

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś do sprzedania orginalnego radiatora z EP 8rda+ ? :]

 

PS. Czekam na fotosy..

Jutro zapytam sie kumpla, a co oddajesz na reklamacje swoja mobo ? moze raczej by pozyczyl na ten czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego wszystkiego to i ja sie zaczelem bawic swoim epoxem a dokladniej jego fsb i zdziwilem sie 230mhz poszedl spoczko stabilnie 240 juz nie chcial :evil: ;) a posrednich nie chcialo mi sie juz sprawdzac. Dopiero teraz looknalem pod biurko :lol: i co oczom moim nie wierze mam mostki C1 :!: czyli nf2 ultra 400 oj chyba zostane przy moim kochanym 8rda :D :twisted: czaby memorlki zmienic na ddr400 i proca na jakiegos dlt3c moze by wkoncu wc zapodac... :) :D :twisted:

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz mostki C1 to nie musisz zamieniac na RDA3+... ja poprostu mialem stare mostki A3, i akurat jechalem po RDA+ na mostkach C1 a w moje raczki wpadla RDA3+ :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz mostki C1 to nie musisz zamieniac na RDA3+... ja poprostu mialem stare mostki A3, i akurat jechalem po RDA+ na mostkach C1 a w moje raczki wpadla RDA3+  :twisted:

wiem wiem tylko ze ja goopi wczesniej na to nie spojrzalem (nie chcialo sie pod biuro schylac ;) ;) ;) ) a mobo mam od 16 stycznia :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem tez rev 1.1 z 15 marca i kiszka ;(... Wyczailem GeILe 3200 w ktr po 298zl jesli mi jutro wymienia moje 2 szt. Kingow beda dalsze testy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego wszystkiego to i ja sie zaczelem bawic swoim epoxem a dokladniej jego fsb i zdziwilem sie 230mhz poszedl spoczko stabilnie 240 juz nie chcial :evil: ;) a posrednich nie chcialo mi sie juz sprawdzac. Dopiero teraz looknalem pod biurko :lol: i co oczom moim nie wierze mam mostki C1 :!: czyli nf2 ultra 400 oj chyba zostane przy moim kochanym 8rda :D :twisted: czaby memorlki zmienic na ddr400 i proca na jakiegos dlt3c moze by wkoncu wc zapodac... :) :D :twisted:

pozdrav

Lagier

Witaj w klubie :D hyhy :P Ja sie dzis zdziwilem jak kostki Kingston na kingstoach poszly 200fsb na 2,77V i 5.3.3.2 :D kosztowały mnie 165zł :] Chyba dobrze co ? Na 210 tez poszły spokojnie :] ale nie testowalem w 3dmarki i prime i... :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego wszystkiego to i ja sie zaczelem bawic swoim epoxem a dokladniej jego fsb i zdziwilem sie 230mhz poszedl spoczko stabilnie 240 juz nie chcial :evil: ;) a posrednich nie chcialo mi sie juz sprawdzac. Dopiero teraz looknalem pod biurko :lol: i co oczom moim nie wierze mam mostki C1 :!: czyli nf2 ultra 400 oj chyba zostane przy moim kochanym 8rda :D :twisted: czaby memorlki zmienic na ddr400 i proca na jakiegos dlt3c moze by wkoncu wc zapodac... :) :D :twisted:

pozdrav

Lagier

Witaj w klubie :D hyhy :P Ja sie dzis zdziwilem jak kostki Kingston na kingstoach poszly 200fsb na 2,77V i 5.3.3.2 :D kosztowały mnie 165zł :] Chyba dobrze co ? Na 210 tez poszły spokojnie :] ale nie testowalem w 3dmarki i prime i... :]

szkoda ze moje elixiry tak nie chodza :lol: :lol: musze cos pokombinowac z tymi memorkami bo teraz to az sie prosi zeby zapodac synchro 200/200 (albo i wyzej :twisted:)

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Epoxa nie widze tego biosu, jedynie jest ten co juz mam na plycie (4.02 czy jakos tak). Czym sie roznia? Przy okazji, lepiej puscic proca asynchro na 200 a pamiec 133 czy isc na kompromis, bo przy 166 memorki sie wywalaja:(.

Poradziles sobie z Biosem ? Jak ci mobo smiga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Lagier, wystarczyło sprawdzić w WCPUID jaki rev mostków :D Ja pierwsze co po odpaleniu kompa to sprawdziłem :] hyhy

w wcpuid pokazuje mi A2 :evil: :evil: panowie na wzrok mi chyba padlo ;) nie wiem w jaki sposob ja zobaczylem na tym mostku napis C1 (moze chialem go zobaczyc :lol: a moze to ten brovar tak zadzialal co go wtedy pilem :lol:) przed chwila jeszcze raz wszycho rozebralem i zgadza sie moj NB to rev A2 :evil: ale i tak sie ciesze 230fsb to chyba calkiem przyjemny wyniczek :? :) :D

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...