Skocz do zawartości
daniel11111

Pda Na Którym Odpali Internet Play

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W temacie pda jestem zielony. Szukam czegos dobrego na windowsie aby miec jak najwieksze pole manewru, najlepiej jakiś 'kombajn' - jesli to mozliwe tzn multimedia, aparat, obowiazkowo GPS no i internet i teraz pytanie czy są jakies PDA w których odpali internet mobilny z PLAY? kupilem taki internet do podlaczania do kompa z modemem dodatkowy, pytanie czy jakis PDA odpali taki internet? wystarczy ze bedzie mial standardy HSDPA i UMTS ? Internet nie jest aktywowany na numerze telefonu komorkowego przez ktory rozmawiam lecz to osobna karta sim plus modem, gdy wkladalem ostatnio do tel nie łapał zasiegu, w innym tel gdzie mam HSDPA i UMTS niestety jest simlock wiec tego nie sprawdzilem

Podstawa to dobry GPS, mozliwosc kozystania bez problemu z internetu (Tego play) oraz obsluga skrzynki mailowej. dodatkowo aplikacje biurowe pomocne w prowadzeniu malej firmy. Mile widziane umilacze multimedialne - jakies gry itd.

 

Czy mozecie mi cos polecic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Żadne ograniczenie kasowe nie było podane, tylko wymagania jakościowe które owa Nokia spełnia. Używam poprzedniej wersji, czyli N800 (nie ma w niej niestety modułu GSM, ani GPS) i jako przenośne urządzenie do netu, filmów, pisania drobnych dokumentów sprawdza się bardzo zacnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz ile masz kasy na PDA ja polecam produkty HTC sam ich uzywam od paru lat i jestem bardzo zadowolony aktualnie posiadam HTC TouchPro na WM 6,5 wszystko czego potrzebujesz jest w tej maszynce - naprawde swietny sprzęt a jesli masz troche wiecej kasy to polecam HTC HD2 sam mam zamiar go nabyć a o noki zapomnij to tragedia a nie PDA, czasy kiedy nokia mogla cos pokazac dawno sie skonczyly HTC to zupelnie inna klasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...