Skocz do zawartości
PhoeeeniX

Opcja Pokaż Ukryte Pliki Nie Działa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie. Wiem że mam dużo syfu na kompie ale i tak będe zmieniał system a przy okazji format także chce sobie wszystko zgrać a nie moge gdyż gdy klikam pokaż ukryte pliki/foldery>OK w oknie nic mi sie nie pokazuje a gdy wracam to mimo że dałem OK to i tak jest nadal zaznaczona opcja nie pokazuj....

Może ktoś pomóc bo zapewne jest to coś z rejestru. Zależy mi tylko na tym bo reszy nie ma sensu robić jeśli zmieniam system i robie format. Dodam że aktualnie używam Windows XP Dark EDITION v.7

LOG:

http://wklej.org/id/236932/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To robota jakiegoś robala- tworzy na dysku swoje kopie i w ten sposób uniemożliwia Ci ich skasowanie.

Kombinuj- tryb awaryjny z obsługą sieci, antyvir z pendrivea, skaner online, itp.

Looknij w msconfig/uruchamianie- zapewne jest kilka podejrzanych wpisów (które po wyłączeniu i tak uruchamiają się pod inną nazwą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msconfig nie dziala bo wywala mi blad ze sa ograniczenia i aby skontaktowac sie z administartorem chociaz siedze na koncie admina, to samo z regedit.

Natomiast dzięki BuMel za podpowiedź z Total cmd - teraz co chce to widać, także pozostało mi zmienić OS 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki chlopaki za ostrzezenia z innymi partycjami. Jestem tego świadom co napisaliście a robiłem na wszytskich format. Syf pewnie chwile temu z akademików złapałem, a teraz się ujawnił także będe sprawdzał uważniej co wkładam do kompa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak postawisz system, to zanim podłączysz pendrive lub jakikolwiek inny nośnik lub odpalisz jakąkolwiek instalkę programu/sterowników, zainstaluj jakiegoś antywirusa z Sieci - Avira, NOD32 czy co tam chcesz. Bezpieczne w tym wypadku są jedynie sterowniki z oryginalnych CD producenta sprzętu lub sterowniki z ich stron. Każde inne, które na czas formatowania wrzuciłeś na CD/DVD/inny dysk, mogą być zarażone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...