Skocz do zawartości
Lisek

NOWE LOGO TWEAK.PL, ktoś chętny do wykonania?

Rekomendowane odpowiedzi

Padł pomysł, żeby zrobić koszulki z logiem Tweak.pl. Od jakiegoś czasu myślałem o zmianie loga na nowe. Teraz jest chyba na to najlepszy moment, bo nie ma sensu robić koszulek, a potem zmieniać logo. Ja niestety nie mam zbyt specjalnych umiejętności graficznych, więc powierzam to Wam.

 

Dla najlepszej pracy postaram się zorganizować jakąś nagrodę, niebawem dam znać co to będzie.

 

Logo musi być sporych rozmiarów i zawierać napis "Tweak.pl" (pamiętajcie o odpowiedniej wielkości liter), tak aby można było je nadrukować na koszulkę i było na niej dobrze widoczne i jednocześnie dobrze sie resize'ować (coby uroku nie traciło w mniejszej formie :)). Kolorystycznie MUSI pasować do design'u www.tweak.pl (czyli pewnie coś niebieskiego z szarym). Czcionka, myślę że najlepiej obecna (HemiHead426), bo ludzie się do niej przyzwyczaili. Aczkolwiek, jeżeli kolorki lub czcionka będą inne, a dobrze wszystko będzie wygladac na stronie, to nie mam nic przeciwko.

 

Aha, jeszcze jedno, pod spodem podawajcie tylko linki do waszych prac, nie umieszczajcie obrazków gdyż to spowolni ładowanie się tego wątku.

 

Dla najlepszej pracy mamy wyznaczone nagrody ufundowane przez firmę 4MAXCool z Katowic. A nagrody to: Aluminiowa podkładka pod myszkę firmy Thermaltake, miedziana podkładka umieszczana między radiatorem a procesorem Thermaltake (tak, abyśmy niczego nie ukruszyli) i jeden z najwydajniejszych coolerów - Thermaltake Volcano 7+!!

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam od razu tez zrobil cos z kolorystyka strony glownej (zbyt bardzo jest podobna do extremepc.pl :?)

Chyba raczej odwrotnie ? 8O

nie wiem kto byl pierwszy..... :?

Zapytaj Liska lub marco.

(uwazaj, to drazliwy temat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Zapytaj Liska lub marco. 

(uwazaj, to drazliwy temat)

dobra niebede drazyl dalej wieze na slowo :)

 

a i odnosnie wygladu strony to mozna by tez cos z forum zrobic - zobaczcie np jak na forum.cdrinfo.pl maja rozwiazane powiazanie miedzy odwiedzamiem watku a lista nowych topicow tzn. tam jak sie wejdzie na linka z maila powiadamiajacego o nowej dyskusji to potem bezproblemowo mozna zobaczyc czy niewyszly jakies nowe watki/odpowiedzi na inne dyskusje, niestety na tweaku po odwiedzebniu jednego tematu system "czysci" liste nowych postow od ostatniej wizyty usera i trzeba po dzialach skakac zeby zobaczyc co nowego sie naprodukowalo :?

wiem ze sie czepiam ale... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym tam od razu tez zrobil cos z kolorystyka strony glownej (zbyt bardzo jest podobna do extremepc.pl :?)

Chyba raczej odwrotnie ? 8O

Raczej odwrotnie. eXtreme PC powstało na przełomie lipca/sierpnia 2001 roku. A przecież Tweak.pl pojawił się znacznie wcześniej !

Stronka eXtreme PC wzbudziła wiele kontrowersji, ze względu na praktycznie identyczny lub niesamowci podobny wygląd do Tweaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...