Skocz do zawartości
madx21

W oczekiwaniu na cud dostarczenia przesyłki ??

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec zakupilem przez internet radka 9500 30.IV i zostal on dostarczony po weekendzie w poniedzialek. Karta od nowosci nie dzialala tzn. wogole nie dopalal sie komp( sprawdzalem na 2 kompach z zasilaczem 300W oraz na moim 350W) :(. Po telefonie do firmy i 1 godzinie od dostarczenia pojechalem na poczte i wyslalem im spowrotem. Karta miala byc wyslana od razu jak tylko moja dojdzie. Paczke wyslalem w poniedzialek a oni dostali ja w srode (dzwonilem). Powiedzieli ze wysla ja w czwartek. Czekam......,w sobote nie mialem na co liczyc bo poczta nie rowozi paczek wiec czekam do poniedzialku. Lipa:(. Czekam do wtorku. I tesz lipa. Dzwonie we wtorek a osoba przez telefon mowi ze mieli problem w wysylkami w czwratek i piatek i dlatego wszystkie paczki wyslane zostaly w poniedzialek. Zastanowilo mnie tylko ze jeszcze raz odemnie wzial informacje na jaki adres wyslac paczke. OK. Czekam do srody, bo ok 2 dni idzie paczka a tu dalaej jej nie ma. Brat zadzwonil i co sie okazuje :evil: ze wyslali paczke ale DOPIERO we wtorek!! kiedy im powiedzialem dane !!! Co jest do kuzwy nedzy. Dzis jest czwartek i dalej karty nie ma :(.

Karta nie zostala wyslana na gwarancje wiec nie powinienem tak dlugo czekac. A od razu od dostawcy karta nie dzialala.

 

Jak zadzwonilem za pierwszym razem i powiedzialem ze karta nie dziala to wytlumaczyl mi pan ze karta nie byla testowana i od razu od hurtowni zostami mi wyslana. Nie byla testowana poniewaz klienci skarzyli sie ze niektore karty mialy oznaki uzywania.

 

Jesli jotro nie bedzie i znowu zadzwonie to sie moze okazac ze wogole jej jeszcze nie wyslali HAHAHAHAHHAH.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktory ma tez aukcje na allegro i sprzedaje tam sprzet komputerowy.

Chodzi o PHPU AST z Warszawy. Na razie jestem tylko zly na pzesylke( pierwsza byla blyskawiczna), a co bedzie dalej ? Mam nadzieje ze nie bede musial tej firmy oczerniac i wszystko wroci do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktory ma tez aukcje na allegro i sprzedaje tam sprzet komputerowy.

Chodzi o PHPU AST z Warszawy. Na razie jestem tylko zly na pzesylke( pierwsza byla blyskawiczna), a co bedzie dalej ? Mam nadzieje ze nie bede musial tej firmy oczerniac i wszystko wroci do normy.

Jak nie dojdzie do jutra to zadzwon i jezeli znowu beda cos krecic to podaj adres to sie przejde do nich w sobote :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie meila z prosba skanu dowodu nadania paczki dla mnie. I mam nadzieje ze jotro bedzie przesylka.

 

Paczki u mnie sa dostarczane do ok 14 godziny wiec bede wiedzial po poludniu.

 

Adres to:

 

PHPU AST

ul. Malawskiego 1/69

02-641 Warszawa

tel.: (22) 844 71 12

tel.: 501 615 758/759

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co moge zrobic jesli dalej karta nie bedzie wyslana??

I dalej bede zwodzony ze zostanie w najblizszym czasie??

Czy moge zarzadac zwrotu pieiedzy??

 

Czekam na odpowiedz.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie dostalem wyczerpujacej informacji :(.

Na telefon stacjonarny nikt nie odpowiadal :(, potem na pierwsza komorke rowniez, nastepnie zglosila sie osoba w drugiej komorce.

Odpowiedziala mi tylko tyle ze jest w samochodzie i nie moze mi dac informacji kiedy dokladnie zostala paczka wyslana. Kazano mi zadzwonc za 2 godziny kiedy bedzie mial taka sposobnosc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mowie Nie baw sie z nimi widac ze firma nie jest zetelna i podejrzana. Na twoim miejscu kazalbym im oddac kase a jak nie to powiedz ze zglosisz to w odpowiedniej instytucji (tylko zapomnialem jak to sie nazywa nie jest to sad kurcze zaraz ktos wpadnie na forum to ci powie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dali mi tylko numer paczki. Jesli chodzi o skan to dzwonilem ale nie mieli czasu na to i mieli wyslac mi ok 17:30. Jak do tej pory nic nie dostalem :(.

Zostalem "poinformowany" ze paczka na pewno zostala wyslana we wtorek :( (dopiero) ale jeszcze jej nie ma.

Chyba "zapomnieli" o zeskanowaniu nadania. Jestem tylko ciekaw ile jeszcze bede czekac na paczke. KUZWA najwczesniej bedzie w poniedzialek co daje rowne 2 tygodnie od daty kiedy ja ja wyslalem :(.

Gdyby nie to ze jestem z Legnicy to dawno bym u nich zawital i poustawial ich odpowiednio.

Nie rozumiem tylko dlaczego taka firma ktora rowniez sprzedaje na allegro i ma ponad 600 pozytywnych komentarzy leci sobie w ch...ja.

Juz pisalem ze jesli chodzi o zaplate to szybko przesylaja paczki natomiast potem jest sie na ich "ŁASCE".

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tamn sprawa z tym Radkiem? Zwrócili?

Ja miałem przykra sytuacje - gosc mi wyslal 1 kostke RAMu zamiast 2. I dymalem z Łodzi do Warszawy (na szczescie z rodzina sie zabralem), ale i tak musialem kilku osobom glowe pozawracac i sie nadenerwowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwrocili mi karte a potem odeslalem im i zwrocili mi pieniadze.

Na szczescie jest ok. Zamowilem sobie z PcProjektu z Krakowa i oczekuje na paczke.

 

Nie bylo to moje najlepsze przezycie ze sprzedawca, ale udalo sie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie udalo ci sie poprosic jakiegos lokalnego sprzedawce o sprowadzenie tej karty? W koncu Radek 9500 to nie taka rzadka rzecz. Takto by bylo sporo wygodniej w wypadku reklamacji - nawet jakbys dal te pare zlotych wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Legnicy nie ma zadnego sklepu ktory by przetestowal karte, a gdybym ja wzial do domu to nie przyslugiwal by mi zwrot w ciagu 10 dni - jak to ma miejsce przez internet.

U mnie te karty w kazdym sklepie sa o ponad 100 zlotych drozsze, wiec roznica jest.

Zamowilem juz w pelni modowalna i oczekuje na przesylke.

 

W normalnym sklepie reklamacja nie uwzglednia modowalnosci karty, poniewaz kupuje ja jako 9500 non pro i tak tesz ma dzialac.

Nie mam zadnych kontaktow ze sprzedawcami w Legnicy oraz nie ma tutaj magazynow, datego wszystko jest zamawiane z Wroclawia i innych hurtowni. Musieli by zamawiac karte co wiaze sie z kupnem jej, a gdyby nie byla modowalna to nic bym nie mogl zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Odgrzebuje temat, wiem wiem :)

 

Nie chce zakladac nowego, wiec podpinam sie tutaj. Mam pytanie.

 

Jak 'przesylka wyszla z sortowni' to znaczy ze kurier do mnie jedzie, r8 ? [;

 

Najpierw pokonala droge z Katowic do Warszawy, a o 9 wyszla z sortowni, na pewno nie o wlasnych silach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...