Skocz do zawartości
diolek

detonatory 44.03 whql

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie je sciagam ,ale ztego co czytalem to ma byc duzy wzrost mocy , ktos juz po testach

??

Trza czytac to co napisane drobnym druczkiem

"** Performance results based upon GeForce FX 5600 Ultra running UnrealTournament 2003 Antalus flyby" - czyli na Ti 4200 roznicy nie poczujesz jak zauwazyli przedmowcy powyzej.

A mam pytanko z innej beczki czy detki 43.45 sa rzeczywiscie optymalizowane pod GF4 (co wyczytalem bodajze na benchmark.pl) i widac wzrost wydajnosci w stosunku do 41.09.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu 44.03 szybciutko wrocilem do 43.51, bo:

- stabilnosc u mnie byla gorsze - tak jak ktos napisal - czasem nie przechodzilo 3DMarka nawet na standardowych ustawieniach

- jak juz sie udalo, to wynik w 2k1 byl mniej wiecej taki sam, ale w 2k3 juz o 200 punktow mniej :?

- naczytalem sie troche "zlego" o tych sterach, ze oszukuja (czyt. znikajacy smok w 3DMarku 2k1)

 

U mnie 43.51 smigaja super i jestem z nich w pelni zadowolony :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zainstalowalem Omegi 43.45 i wiecej innych nie zakladam. wydajnosc ta sama (nie zauwazalny spadek) a obraz lepszy.

a wiesz moze skad je sciagne? :) bo jestem leniwy i nie chce mi sie szukac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...