Skocz do zawartości
=KzK=

Problem Z Utworzeniem Partycji

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio wydumałem by postawić dwa systemy na jednym komputerze. w tym celu chciałem utworzyć nową partycję lecz PartitionMagic pokazuje błędy. Oprócz dysku C nie mogę zmieniać wielkości partycji. Wygląda to mniej więcej tak

http://i49.tinypic.com/w1qihz.jpg

Dodam że każda partycja ma około 20% wolnego miejsca.

Jest możliwość naprawy tych partycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Partycje D i E sa partycjami logicznymi w obrebie partycji rozszerzonej i z tego co widać na screenie obie partycje sa w 100% zajęte.

W tym programie powinieneś mieć opcję naprawy / zainstalowania na nowo usuniętych partycji.

Odradzam zmianę rozmiaru partycji tego typu programami ( na partycjach na których są dane, istnieje wysokie ryzyko utraty danych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Partycje D i E nie są w całości zajęte PartitionMagic tak je widzi. Nie jest też możliwy wybór opcji Resize/Move czyli zmiana rozmiaru partycji. Przed zabawą podziału partycji zrobiłem defragmentację dysku by czegoś przypadkiem nie wyciąć. Myślałem przetestować ten dysk programem TestDisk lecz za bardzo na nim się nie znam, boję się że uwalę całkiem te partycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...