Skocz do zawartości
snav

Czyszczenie Lcd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Della Studio 1555, strasznie się palcuje obudowa oraz matryca i tylna czesc matrycy, macie pomysl czym to mozna czyscic??

Uzywałem wacikow lecz te wlokienka osiadaja na obudowie czyli nie jest to dobry pomysl

Myslalem nad takimi ściereczkami:

http://allegro.pl/item869669038_activejet_...yc_lcd_tft.html

http://allegro.pl/item849900514_chusteczki..._ag_chemia.html

Ktore polecacie?

Albo jaksi inny sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papierem sciernym...

 

 

Jak już dotarłes do tych dwóch z allegro to idz do pierwszego lepszego sklepu komputerowego i poszukaj podobnych. Obok znajdziesz zapewne jeszcze kilkanaście innych środków z napisem LCD. To bedzie ten inny sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darowałbym sobie te wszystkie specyfiki do czyszczenia LCD... większość które używałem zostawiają smugi na wyświetlaczu. Polecam za to zwyczajną ściereczkę z mikrofibry - zarówno do przetarcia obudowy jak i do matrycy nadaje się idealnie - każdy okularnik ma ją na wyposażeniu do czyszczenia swoich binokli ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Della Studio 1555, strasznie się palcuje obudowa oraz matryca i tylna czesc matrycy, macie pomysl czym to mozna czyscic??

Mikrofibra i sprawa załatwiona. Swoją drogą ja mam laptopa(od września) który także ma matrycę palcującą się to jednak jakoś śladów palców na niej nie mam gdyż zwyczajnie jej nie dotykam(nie ma takiej potrzeby).

Kojarzyłem że Dell Studio 1555 obudowę jak i matrycę ma matową no ale chyba źle kojarzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...