Skocz do zawartości
dru8d

Duron 800 - odblokowywanie mnożnika... coś nie tak...

Rekomendowane odpowiedzi

witam sprawa jest taka, że próbowalismy z kumplem odblokowac mnożnik na D800, napisy przy starcie sa jakby rozmazane, po ustakieniu mnoznika na 6, przy ustawieniu mnoznika na 8 widac poziome czarne linie przechodzace przez napisy i zwis kompa w obu przypadkach, przy probie usuniecia gratu z mostka L1 i ustawieniu mnoznika na default, jest mniej rozmazanych liter ale komp nadal sie wiesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sproboj zmyc spirytem ,jak nie pojdzie to znaczy ze proca uszkodziles (jakies spiecie malutkie)

wyjmij z socketa,niech se polezy na stole,wiem ze to glupie,ale jak jest jakis maly ladunek gdzies na procu to z czasem powinien sie rozladowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy nie pewniejszym sposobem jest farbka przewodząca prąd ? jak się zamaluje (np szpilką) to się nie wytrze i nie rozmaże. bo chcę swojego ustawić na 7.5*133 bo na 8*133 się wysypuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM DURONA 1100 I WSZYSTKIE MOSTKI MAM FABRYCZNIE POŁACZONE! NIE MOGE W ŻADEN SPOSÓB GO PODKRĘCIĆ! CZY JAK PRZERWE CONIE KTÓRE MOSTKI TO BĘDE MIAŁ TAKA MOZLIWOŚC??? PROSZĘ O PODPOWIEDŹ! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM DURONA 1100 I WSZYSTKIE MOSTKI MAM FABRYCZNIE POŁACZONE! NIE MOGE W ŻADEN SPOSÓB GO PODKRĘCIĆ! CZY JAK PRZERWE CONIE KTÓRE MOSTKI TO BĘDE MIAŁ TAKA MOZLIWOŚC??? PROSZĘ O PODPOWIEDŹ! :lol:

pojecia nie mam dlaczego wszystkie mostki masz polaczone 8O

jak to chodzi wogole

i napisz jaka masz plyte glowna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...