Skocz do zawartości
Gość Gumis1983

K.graficzna Do 800 Z Komutronika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gumis1983

ktora karte do mojego zestawu polecicie ze sklepu komputronik koszt jaki moge przeznaczyc to 500-800 zł

(wiem ze lepiej w innych miejscach poszukac niz ten sklep ale mam do niego zaufanie ....)

z gory dzieki za pomoc

Edytowane przez gumis1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4GB na dzień dzisiejszy jest niepotrzebne do gierek. Co najwyżej przyspieszy Ci Win7 64bit i nic poza tym.

To że dana gra nie wymaga 4GB nie znaczy, że przy tej ilości RAMu będzie tak samo jak przy 2GB.

 

Po pierwsze skraca się czas ładowania leveli. Naturalnie nie każdego ten argument przekonuje, więc po drugie w wielu grach wzrasta minimalny FPS (przykłady: Crysis, World In Conflict, Company Of Heroes). W GTA IV tym mniej szarpania im więcej RAMu - jest różnica nawet po przejściu z 4 do 6GB. Na koniec zostaje kwestia przechodzenie ALT+TAB gra-pulpit-gra (niektórzy z tego korzystają), który skraca się nawet kilkakrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Gumis1983

wiedz sugerujecie zeby zakupic 4890 oraz 2 giga ramu (pisze dwa bo nie widzialem dominatorów w zestawie 1 giga)

przy k.graficznej doza roznica jest miedzy 512 a 1 giga najczesciej pracuje w rozdzielczosci 1440/900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo AAx4 wystarczy, ale kart o wydajności HD4890 raczej nie da się kupić w wersji "512", a jest też kilka gier co wykorzysta >512MB vram nie tylko w wysokich trybach AA :wink:

Edytowane przez trymek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...