Skocz do zawartości
brusse

Przejście Na Am3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Przejrzałem dział zestawy i poczytałem troszkę na forum i chce się upewnić :) czy wymyśliłem dobrze :

 

Płyta główna którą chce kupić to Gigabyte MA790XT-UD4P myślałem o 770T UD3P jednak jest troszkę nie wymiarowa co będzie mi przeszkadzać i ma złe rozłożenie elementów jak dla mnie, więc ten GB będzie ok?

 

Procesor początkowo Athlon II x4 620 jednak nie chce liczyć na łut szczęścia z odblokowaniem L3 i wybrałem Phenoma II X4 925 ok?

 

I co do pamięci widzę że polecacie Goodramy 4GB 1600 jednak w sklepie nie są dostępne poczuje różnice miedzy 1333 a 1600?

 

Zestaw w miarę jak do 1500?

 

Mam nadzieję że w końcu 4890 rozwinie skrzydła w porównaniu z 4400+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ten gigabyte zły czy po prostu nie oplaclany?

Chciałbym podkręcić procka na jakieś 3.0 3.4 w przypadku tego 925 zły jest ze odradzasz? (nie ma ja 965 :) 955 albo 945)

nie za bardzo zrozumiałem można poczekać na x2 C3 x2? dwurdzeniowe coś?

Edytowane przez brusse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhy do płytki wole dorzucić i mieć normalna wymiarowa i jednolita a nie kolorowa :) jeżeli nie ma różnicy w wydajności

jeżeli procek nie jest zły i da się podkręcić do 3.4 to tez dajnie ewentualnie wezmę 955 bo tych 965 nie maja;/

 

Na x2 w C3 raczej nie poczekam tym bardziej ze czasem będę miał zapotrzebowanie na więcej jajek

 

ps jeżeli nie macie większych uwag to bardzo dziękuje za fachowe sprawdzenie konfiguracji ;p

Edytowane przez brusse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 925 nie dopłacać do 955be?

kolor i wymiar oraz rozłożenie jeżeli nie ma różnicy w wydajności też jest dla mnie ważny ale oczywiście na dalszym miejscu :)

a co do płyt asusa mają one coś podobnego do 2oz jak w gigabyte i z tego co pamiętam nie moglem znaleźć z dual biosem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...