Jump to content
sliqe

Thecrims.com

Recommended Posts

Witam nowych jak i starych użytkowników :)

 

Na wstępie , gra nie wymaga zbyt dużej ilości czasu :-)

 

Temat ten istniał lat temu hmm 4? może 5? Szczerze nie pamiętam , jednakże chciałem zaprosić do gry starych jak i młodych wyjadaczy forumowych. Ci co znają gre to nie musze opisywać a Ci co pierwszy raz o tej grze słyszą to moge powiedzieć tylko tyle, że polega ona na rabowainu, zdobywaniu reputacji ( punktowane i rankingowe ) , kupowaniu/sprzedawaniu dragów etc. ;)))

Gra jest sama w sobie dosyć zabawna , można planować napady gangiem ( zapewne jak się znajdzie większa ilość osób ( minimalnie jednak to 3 bodajze )) na większe sieci sklepów , banków , konwoje itp.

 

Do tego najlepsze osoby , chyba top10 o ile dobrze pamiętam dostają na koniec serii nagrody pieniężne i nie tylko. W miare wcześnie i tak napisałem gdyż jest to dopiero 16 dzień serii w czasie thecrims, o ile pamięć mnie nie myli jest to 4 dzień 'naszego' czasu.

 

Także zapraszam jeszcze raz do gry i jeżeli już takowi się gracze znajdą to wpisywać tutaj swoje nicki to zrobimy ekipe purepc.pl ;D

Edited by sliqe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś grałem w tę gierkę, jednak zniechęciły mnie oszustwa, jakich dopuszczali się właśnie umiejscowieni w top10. Kilka dni przed finałem sprzedawali konta za niemałe pieniądze, by potem nowi właściciele dowiedzieli się, iż nagród dla nich nie będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...