Skocz do zawartości
bielski

Mały Upgrade

Rekomendowane odpowiedzi

witam

rozgladam sie akurat z nowa grafa, jednak mam pewne ograniczenia takie jak budzet (max 300 zeta + to co za 4830) i sprzet z siga.

znalazłem ciekawa ofete radka 5750 +/- 450 złoty. i tu pytanie, bo w testach widziałem ze ma mniejszy pobór pradu od mojej obecnej karty i czy zasilacz 350 be quite da rade z ta karta ?

drugie pytanie, jak reszta sprzetu poradzi sobie z 5750 ? ewentualnie mozna sprzedac proca i poszukac jakiegos x3. no i w koncu za te ramy musialbym sie zabrac czy moga jeszcze zostac :P ?

z gory dzieki . pozdrawiam

 

p.s.

proc pogoniony narazie na 3.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli mialbym <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> 5770 to napewno proca nie zmienie. bo fundusze mnie w tym momencie mocno ogranicza.

i tu pytanie czy warto do takeij konfiguracji szarpać sie na tego 5770 ?

i pozniej zmienić proca ram i zasiłke ?

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to masz racje. ostatnio widzialem na allegro 7750+ ktory poszedł za 200 złoty Oo i faktycznie dołoze kilka złoty i mam cos nowszego.

te kilkanascie złoty juz chyba dozbieram do tego proca :). a jeszcze pytanie co do zasiłki, da rade z jakims nowszym x2 lub x3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postawił na tą drugą, bo to chłodzenie na Asusie podejrzanie przypomina glaciatora, który raz, że jest głośny jak suszarka to jeszcze nie grzeszy wydajnością. Niestety sam się o tym przekonałem.

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...