Skocz do zawartości
Gość XBiT

Tania Karta Dźwiękowa - Lepsza Od Integry :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Poszukuję jakieś taniej (do ok. 40zł z wysyłką (nie więcej)) lepszej od integry Realtek'a.

 

W oko wpadła mi CREATIVE SOUND BLASTER AUDIGY LS SB0310 - co o niej powiecie? Czym różni się ona od integry :)?

 

Posiadam głośniki Logitech X-530.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zostawił ta integre - nie jest zła - a jak chcesz lepszej karty to poszukaj ale nie audigy w wersji LS - zreszta przy tych głosnikach nic ci to nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana karty muzycznej z integry na jakiegoś SB na pewno poprawi brzmienie ale i zmieni barwę dźwięku. Mnie bardziej od integry odpowiada dźwięk ze starego LIVE! z kx-ami ale są tylko jedne stery pod Win 7 x64 i nie są w pełni funkcjonalne. Niedawno kupiłem audigy se, które jest ponoć tym samym co x-fi xtreme audio (i chyba audigy LS), na początku miałem małe problemy ze sterownikami ale wczoraj zainstalowałem support pack 2.6 (i odblokowałem crystalizer) i na razie wszystko gra ;). Barwa dźwięku na tym Ase jest inna niż na Live! ale całkiem przyjemna,dźwięk jest czysty, nie ma trzasków (na live! pod win 7 x64 zdarzały się). Aktualnie jestem zadowolony z tego audigy se ale myślę, że zapoluje na prawdziwe audigy wersję 2 zs. W cenie do 40zł audigy se czy live 24bit (to te same karty) to dobry wybór ale może warto w tej cenie poszukać pełnego audigy1, który również ma wsparcie dla win7.

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...