Skocz do zawartości
diolek

zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

jak puszcze procka powyzej 1,7v to zasilacz mi pokazuje dziwne wskazania , nawet jak mam 1,6v i procek na 2250mhz to tez mnie zastanawiaja :

+5v - 4.6350 do 4.850

+12v - 13.190 do 13.280

Vio - 3.104 do 3.220

5VSB - 4.820

czy to niejest dziwne? , moze jednak troche mu odpuscic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak puszcze procka powyzej 1,7v to zasilacz mi pokazuje dziwne wskazania , nawet jak mam 1,6v i procek na 2250mhz to tez mnie zastanawiaja :

+5v - 4.6350 do 4.850

+12v - 13.190 do 13.280

Vio - 3.104 do 3.220

5VSB - 4.820  

czy to niejest dziwne? , moze jednak troche mu odpuscic?

U mnie przy 2400MHz i Vcore 1,84V z 5V pod obciążeniem (słabym - CPU Burn In z Sandry) robi się 4,62 - a później reset ...

Już zbieram na nową sasiłkę, bo z tą to nie pokręcę zbytnio ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam megabajta 300wat i tez jak dam ponad 2300mhz to mi dziala system , ale jak wlacze np prime95 to zara sie dysk wylacza i zara zwis , czyli na bank zasilka , wymienie na jakas 350w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzisaj kupilem nowy zasilacz MEGABAJTA 350wat

wszystko ladnie pieknie , podkrecilem proca na 2350mhz przeszedl 2 razy 3dmark i sie zasilka spalila , heh czyzby zaslaba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzisaj kupilem nowy zasilacz MEGABAJTA 350wat

wszystko ladnie pieknie , podkrecilem proca na 2350mhz przeszedl 2 razy 3dmark i sie zasilka spalila , heh czyzby zaslaba?

no nie :lol: kurde nie jesteś chyba od dziś na tym forum - przecież temat zasiłek pojawia się co kilka dni (a wątek o fortronach ma się lepiej niż niektóre przyklejone) i kupujesz megabajta :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale przeciez niemozliwe zeby 350watowy zasilacz nieudzwignal 2350mhz , pewnie na jakiegos lewego trafilem , zdaza sie

ej no po prostu 'megabajt'='lewy' i tyle. nie tykać nawet kijem. to moje zdanie.

pozdr. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale przeciez niemozliwe zeby 350watowy zasilacz nieudzwignal 2350mhz , pewnie na jakiegos lewego trafilem , zdaza sie

Chłopie, kup jakiś MARKOWY zasilacz a nie g***!!!

Nawet 500W g*** to i tak g***!

 

Szarpnij się chociaż na 300-350W Huntkey'a, a nie oszczędzaj na ważnym elemencie, bo jak Ci wszystko pójdzie z dymem, to będziesz żałował, że nie wydałeś na zasilacz tych 50zł więcej

 

Huntkey 300W - 120-130PLN! - to chyba nie aż tak drogo, jak na całkiem dobry zasilacz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300wat to malo , niepociagnie mi , a jak patrzylem na ceny 350w firmowych to 140-200zl

jakie malo , moj fortronik 300W ciagnie troche chyba bardziej obciazony sprzet :)

 

koszt zale 50zl :roll: , tylko trzeba bylo zrobic dwie przerobki wyciszajace

czyli wywalic PFC i wstawic nowy wiatrak bo stary zaczol buczec :cry:

ale wiatraczek od codegena nadal sie idelanie :lol: nic do nie slychac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOŻE!!!

 

300W w Codegenie (np.) to tak, jak 200W w zasilaczu markowym.

Nie patrz na nalepki! Ja mogę sobie napisać 10000MW, ale liczy się moc rzeczywista a nie nalepka!

 

Jak kupisz Chieftec'a 300W, to tak jak bys miał Megabajt 500W, z tym, że Ci się nie zjara, oki?

 

Tak więc spokojnie kup Huntkey'a 350W i będziesz miał spokój (jak nie masz kasy, to 300W i będziesz miał luz)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300wat to malo , niepociagnie mi , a jak patrzylem na ceny 350w firmowych to 140-200zl

No, trudno. Za jakość trzeba płacić... (kasą)

Za bylejakość trzeba też płacić... (ale zjaranym sprzętem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie trudno bo zaplacilem kase juz za ta zasilka , zobaczymy , a jak nie to najwyzej sfajcy sie kolejny MEGABAJT :D

Jak się zjara, to powiedz, że masz już tego dość i żądasz zwrotu kasy. Dorzuć wtedy parę groszy i kup, co wyzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tez kupiłem megabajta 300W.Napiecia miałkoszmarne, na drugi dzień wymieniłem na codegena 300W i też [gluteus maximus] (przy krceniu).Znowu poszedłem do tego sklepu to juz koleś mi kase zwrócił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostalem drugiego megabajta 350w i tez poszedl do piachu po 20minutach . Dzisaj dostalem CODEGENA 300w i narazie go testuje , ale mam nadzieje ze ten bedzie lepszy od szmelcu megabajta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem Megabajta 350W i przy 2313 MHz na 1700+ DLT3C poszedł się jeba**. Za około dwa dni wraca z serwisu... Co mam zrobić? Spalić czy odrazu żądać oddania $$$ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostalem drugiego megabajta 350w i tez poszedl do piachu po 20minutach . Dzisaj dostalem CODEGENA 300w i narazie go testuje , ale mam nadzieje ze ten bedzie lepszy od szmelcu megabajta

Na pewno będzie świetny!

 

STARY, CZY TY SIE NIGDY NIE NAUCZYSZ!!!

 

ROZBIERZ GO I POPATRZ, JAK WYGLADA W ŚRODKU!

 

JEŚLI UWAŻASZ, ŻE RADIATORY WIELKOŚCI PUDEŁEK OD ZAPAŁEK I MALUTKIE KONDENSATORKI TO COŚ, CO JEST (LUB MOŻE BYĆ), OK, TO O CZYM MY ROZMAWIAMY???

 

SORRY... NIE PISZ, JAK CI SIE SPALI, ZE KUPUJESZ CODEGENA 350W, BO...

 

NORMALNIE: NO COMMENTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diolek --- ty chyba robisz za testera megabajtow i codeshitow....moze za 15 zasilka trafisz na dobra serie (ponoc codeshit takie wypuscza) tyle ze mzesz jeszcze przez zasilke za kupic np z 3 procki i 8 grafik :D

 

Osobiscie jestem przeciwny szufladkowaniu produktow tylko ze wzgledu na nazwe i ew zlaslawe firmy ale jesli chodzi o megabajta i codeshita to ta zasada ulega zlamaniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy 2400MHz i Vcore 1,84V z 5V pod obciążeniem (słabym - CPU Burn In z Sandry) robi się 4,62 - a później reset ...

Już zbieram na nową sasiłkę, bo z tą to nie pokręcę zbytnio ...

Jaką masz zasiłke :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nietak ze ja niechce lepszej zasilki , poprostu w osoatnim czasie tyle kasy wladowalem w kompa ze jestem calkowicie splukany , a jakas zasilka byla mi potrzebna wazne ze lepsza od starej . troche tego codegena pomaltretowalem i narazie dziala co jest dobrym znakiem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze kto probuje oszczedzac ten 2x traci...

A mnie sie przydarzyło wczoraj cos takiego: jestem w sklepie prosze o AX2400+, Radka9500Pro ,reszta niezbednego hardwaru a to wszystko na EpoX'ie 8rda no i bude z Chieftec'iem 300W a gośc do mnie ze oni mają obudowy już z zamontowanym Codeshietem i moge sobie co najwyzej dokupic drugi to mi wtedy wymienia 8O

myslalem zes sie usmieje

Tak w ogole to pociagnie mi Chieftec ta skladanke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nietak ze ja niechce lepszej zasilki , poprostu w osoatnim czasie tyle kasy wladowalem w kompa ze jestem calkowicie splukany , a jakas zasilka byla mi potrzebna wazne ze lepsza od starej . troche tego codegena pomaltretowalem i narazie dziala co jest dobrym znakiem :wink:

U mnie się też nie przelewa. Jestem studentem. Jednak pomyślałem, że lepej na poczatek kupić obrą zasiłkę , zanim kupię sobie Athlona i płytę do niego. Przecież do Celerona nie musiałem nic zmieniać...

Po prostu szkoda Twojego sprzętu :( No, ale jak zbierzesz kideyś w przyszłości te dodatkowe parę złotych, to zamiast zmieniać np. pamięci na szybsze pomyśl wiesz najpierw o czym...

Po co ci demonm, który wkółko będzie się wieszał??? ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...