Skocz do zawartości
Electron

1 grupa inwalidzka i dwa telefony komórkowe?

Rekomendowane odpowiedzi

moj dziadek ma 1 grupe inwalidzka i ma juz telefon w idei...płaci o polowe tanszy abonament :) ja chciałbym kupic niby na niego drugi telefon tak zeby tez miec 50% znizke na abonament..ale taka osoba nie moze miec dwoch tel za znizka(tzn.jak sprawdza np.w idei i okaze sie ze dana osoba ma dwa tel ze znizka to moga zostac wyciagniete jakies konsekwencje).

i teraz mam pytanie....c

Czy ktos ma np.dwa telefony kupione z ta 50 % znizka???jakie jest pp.ze wykryja cos takiego ????warto ryzykowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ci zaproponuje oferte - wtedy dostaniesz 50% znizki na 100% :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Przyjdz do mnie, wezme siekiere, odrabie ci 2 konczyny (sam wybierzesz ktore), rane ladnie opatrze i tyle. Oplata - 100zl

podpisane:

wujek Staszek spod Straganu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie przez takich cwaniakow jak ty polska jest jaka jest....

w polsce jest jak jest i nie przez takich cwaniaków...a jak bys ty miał taka okazje to tez bys pewnie ja wykorzystał...

 

a tobie turtles5 podziekuje :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm czemu mnie jeszcze nikt na prawde nei zjechał :P keke :) Nie bojcie sie !! ;)

poprostu nie maja za co ;) ale tak wlasciwie... kazdy powod jest dobry ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wlasnie przez takich cwaniakow jak ty polska jest jaka jest....

Co nie jest zabronione, to jest dozwolone :). To nie my ustalamy prawo. My sie probujemy w nim odnalezc :P.

 

Jesli dziadek ma telefon w Ideii i kupujesz u nich drugi, to na 100 sie kapna :). W innej sieci w zasadzie tez, bo wymieniaja sie danymi. W czasie kupowania jest takie cos, ze wyrazasz zgode na to sprawdzenie, czy nie zalegasz u innych operatorow. Jesli sie zgodzisz, to Cie sprawdza i zobacza, ze juz masz telefon na znizke. Jesli sie nie zgodzisz, to placisz bodajze kaucje i ... moze sie nie dowiedza :). Jakie sa ewentualne konsekwencje, to nie wiem.

BTW jesli juz masz np. telefon w TP ze znizka, to komorki juz tez nie mozesz miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

electron ty geju... kup se normalnego fona na abonament jak ja a nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>l o tańszym abonamencie..... ja mam MOTOROLE T722i w sieci ERA z abonamentem ok. 50zyli na miecha

zrób tak samo a nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>l nara

pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...