Skocz do zawartości
koczo

Wyłączanie komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Ho ho! Chyba dobrze ze mam szkole:) Jak wracam to w sumie do 21-22 chodzi. Ale niedlugo bedzie stale wiec na noc bedzie zostawal wlacozny zeby sobie posciagac jakies badziewia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam stalki, nic nie dre godzinami, kompa wlaczam na 2-5 godzin (sobota i niedziela dluzej, bo jeszcze mlodsza siora pogrywa :/ ) Na noc wyciagam w lecie wtyczke z gniazdka, bo jak raz piorun pizdnal w slupa, to sasiadowi nawet klawa poszla spac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wyłączam kompa o 3 w nocy i włączam o 7 rano jak wybieram się do szkoły to włączam ściąganie i jak przychodze do domu ok.15 to ściągam dalej lub robie coś innego.... ide na melanz z kumplami zostawiam wlaczonego kompa i sciaganie, przychodzi dupeczka sciaganie jeszt wlaczone i muuuuza, praktycznie nontoper mam kompa wlaczonego..... :) ....... czasem nawet na noc nie wylaczam.....

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]Na noc wyciagam w lecie wtyczke z gniazdka, bo jak raz piorun pizdnal w slupa, to sasiadowi nawet klawa poszla spac :D

Dobrze, ze sasiada nie "pizdnelo" :lol:

 

U mnie komp chodzi 24/7, z banalnego powodu: emule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Since 2003-05-16:           System Availability: 98.6222%                  Total Uptime: 6d 14h:35m:34s                Total Downtime: 0d 2h:12m:56s                 Total Reboots: 5     Mean Time Between Reboots: 1.34 days[...]
Swiezo po reinstalu, wiec krotki czas, ale mniej wiecej tak wyglada to u mnie jak mam kompa w akademiku :)

W domu troche gorzej, bo tam trzeba placic za prad :(

Taki duzy downtime wzial sie z tego, ze montowalem na epoxie nowe radiatorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączam/restartuję tylko jak muszę, od października ubiegłego roku działa cały czas z przerawmi na święta - już trzeci rok tak, to chyba normalne w akademiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...