Skocz do zawartości
ath

APB: All Points Bulletin

Rekomendowane odpowiedzi

Btw dam głowę uciąć, że był już taki temat, ale wyparował, szukałem na forum, na google i nic. :huh:

 

Dołączona grafika

 

http://www.apb.com/

 

All Points Bulletin (APB) to gangsterska gra akcji zrealizowana w konwencji MMO, czyli pozwalająca na symultaniczną rozgrywkę setkom osób w stałym świecie 24h/d (tzw. persistent world).

 

All Points Bulletin (APB) to gangsterska gra akcji zrealizowana w konwencji MMO, czyli pozwalająca na symultaniczną rozgrywkę setkom osób w stałym świecie (tzw. persistent world). Stworzyła ją firma developerska Real Time Worlds, będąca własnością Davida Jonesa – ojca słynnej serii Grand Theft Auto.

 

Akcja przenosi graczy do współczesnej metropolii, gdzie trwa nieustanna walka o wpływy, terytorium i respekt. Każdy może zadecydować, czy chce wejść w szeregi organizacji przestępczych i terroryzować ludność cywilną, czy też zostać przedstawicielem stróżów prawa, starających się utrzymać w mieście porządek. Naturalnie, tak jak w większości produktów z rodziny MMO, tak i tu autorzy postawili na całkowicie otwartą rozgrywkę. Użytkownicy sami decydują co, i w jaki sposób robią, jak wygląda ich bohater, jakiej broni używa, w jakich rzeczach chodzi po ulicach, jakiej muzyki słucha, czym jeździ itd.

 

Jako że All Points Bulletin porusza tematykę współczesnej walki pomiędzy dobrem a złem, nieustannie jesteśmy świadkami lub uczestnikami licznych strzelanin, dramatycznych pościgów z udziałem samochodów, aresztowań, ucieczek z więzienia czy bijatyk. Cały produkt oparto de facto na dwóch głównych czynnikach – pieniądzach oraz statusie społecznym. Za każdy wyczyn i pomyślnie ukończone zadanie prowadzony bohater awansuje w hierarchii (czy to gangsterskiej czy policyjnej), a także otrzymuje pieniądze, za które może zakupić lepsze bronie, samochody czy inne gadżety. Oczywiście wszystkie czynności i misje możemy wykonywać w grupach, współdziałając z innymi ludźmi.

 

Autorzy wprowadzili do gry tak popularne obecnie opcje kontroli terenu. Miasto, w którym rozgrywają się wszystkie wydarzenia podzielone zostało na szereg stref. Niektóre z nich pełnią rolę aren walki pomiędzy stronami konfliktu (PvP). Zarówno policjanci jak i przestępcy mogą zdobywać kontrolę nad poszczególnymi lokacjami, po czym fortyfikować je, uzbrajać NPC-tów na wypadek ataku itp. Posiadanie takich stref wiąże się z bonusowymi cechami, nagrodami czy funkcjami.

 

 

Jak ktoś się zapisywał to niech sprawdzi @, dużo ludzi się dostało do bety. :]

 

"You've been selected as a Beta Tester!

 

Hi xxx,

 

Congratulations!

 

You have been selected to be an APB beta tester! You are about to enter San Paro and choose your path as a criminal or an enforcer!

 

First of all you need to create an account so you can download and install the game.

 

Please note, you need to have administrator rights on your PC to successfully install the game. Please visit our known issues page and view a list of playtest times on our website (login required) to find out more."

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię takie klimaty i będę miał ten temat na oku. :)

 

Też wydawało mi się, że taki temat był. Dziwnie dużo ostatnio ich znika z niewyjaśnionych przyczyn. :) Mój o nowym Medal of Honor też zniknął, mimo, że był pierwszy, tak lekko off-topując. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jeszcze nie grałem. :]

Ale czytałem opinie na innych forach i są całkiem pochlebne. Na razie nie wiadomo kiedy będzie kolejny playtime, porażkowo trochę to rozwiązali. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie gameplay:

 

Mnie to się bardzo podoba. Ciekawe tylko, jaki wpływ faktycznie będą miały działania graczy na całokształt. Jeżeli duży, to ta gra znajdzie się u mnie na 100%!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Hitters: Closed Beta Playsession

Saturday 20 March 2010

1800 GMT – 2200 GMT

 

Furious Fighters: Closed Beta Playsession

Sunday 21 March 2010

2000 GMT – 2200 GMT

 

Do zobaczenia w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

ekran powitalny

 

Dołączona grafika

2 strony konfliktu, ci źli-criminal i praworządni-enforcer

 

Dołączona grafika

co jakiś czas dostajemy oferty misji

 

Dołączona grafika

bardzo rozbudowany kreator postaci

 

Dołączona grafika

wytrzepywanie pieniędzy z przechodniów

 

Dołączona grafika

za kasę zdobytą z misji i rabunków możemy kupić sobie lepszy sprzęt niż startowy rewolwer

 

 

Od razu piszę, że screeny w najniższych detalach, mam wgrane jakieś stare sterowniki i były błędy, więc musiałem ustawić taki poziom detali.

 

Co do samej gry to bazuje ona na serii > gta3. Śmigamy sobie ludkiem, kradniemy fury, mordujemy, wykonujemy misje. W czasie tych 2ch godzin playtime większość spędziłem w kreatorze postaci, jest on na prawdę fajny i daje duże możliwości "customizacji". Sama rozgrywka jest według mnie dosyć niemrawa, wszystko wydaje się jakieś sztywne, sterowanie samochodami i postacią drewniane i pozbawione polotu jakiego doświadczyliśmy już w gta3. Poza tym okropne lagi, które uniemożliwiały płynna rozgrywkę.

W zasadzie dużo tej gry nie zobaczyłem, trochę dziwny pomysł testowania bety w tygodniowych odstępach i czasie rozgrywki wynoszącym zaledwie dwie godziny.

Na razie będę śledził tą grę i monitorował w jakim kierunku zmierza. Z tego co wyczytałem nie będzie abonamentu tylko mikro-transakcje.

Na obecną chwilę wygląda to tak sobie i nie robi szału, tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest granie dla grupy " Furious Fighters" o 21.oo-23.oo naszego czasu.

Jak jesteście w tej grupie (bo są ogólnie trzy i każda ma "playtime" w innych porach) to możemy się zgadać w grze. ;]

Nick taki jak na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem w FF i tez będzie to moja pierwsza sesja, na razie załączyłem ściąganie i mam nadzieję, że do 21 zdąży wszystko ściągnąć.

Edytowane przez armt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

U mnie na E6300 i 8800GT średnio 33FPS. Na max detalach i 1650x1080. Chodzi płynnie tylko czasem przez lagi przytnie ale tych dużo nie było ;) Ciekawa gra ale zapowiadali coś przełomowego a tak z pewnością nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj kolejne 2h były dla grupy FF. :]

Btw boni szkoda, że nie można biegać ze snajpera i maszynówką na raz, tylko jako "second" można dać jedynie rewolwer.

Jak Wam ta gra chodzi ? U mnie coś dziwnego, ustawienie detali na min i max nie daje w ogóle żadnej różnicy wizualnej. Nie wiem, czy to wina starych sterów (niestety chwilowo nie mogę wgrać nowszych), czy po prostu wersja beta nie ma lepszych. No i ogólnie za dużo fps'ow to nie mam na sprzęcie z podpisu ~30/40.

 

Da ktoś screeny to porównam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Zapomniałem :/ U mnie tak jak pisałem wyżej. Gra chodzi bardzo dobrze, lepiej niż GTA IV chociaż nie ma się co dziwić bo przechodniów i elementów otoczenia aż tyle co w GTA IV nie ma. Screenów niestety nie robiłem a teraz serwer już nie działa. Ale FPSy latały tak od 28 do 38.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, na ostatnie 30" się zalogowałem. :lol2:

Lag trochę męczący, ale to kwestia tego, że pewnie testują wydolność sprzętu podczas tych "stress testów" i w finalu będzie już dobrze.

Ciekawe gdzie będą stały serwery (usa?).. W sumie nad grą pracuje stwórca serii gta, ale jakoś wykonanie i gameplay wydaje mi się o wiele gorsze. Mimo to trochę brakuje takich gier na rynku, a gta4 w multi oferuje zbyt mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No gameplayem i wykonaniem trochę ustępuje GTA IV ;/ Fizyka prowadzenia taka sobie, ustawienia kamery beznadziejne ( feeling zerowy), strzelanie może być. Ogólnie chyba za bardzo się do GTA IV przyzwyczaiłem bo tam silnik i fizyka są na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

ekran powitalny

 

Dołączona grafika

2 strony konfliktu, ci źli-criminal i praworządni-enforcer

 

Dołączona grafika

co jakiś czas dostajemy oferty misji

 

Dołączona grafika

bardzo rozbudowany kreator postaci

 

Dołączona grafika

wytrzepywanie pieniędzy z przechodniów

 

Dołączona grafika

za kasę zdobytą z misji i rabunków możemy kupić sobie lepszy sprzęt niż startowy rewolwer

 

 

Od razu piszę, że screeny w najniższych detalach, mam wgrane jakieś stare sterowniki i były błędy, więc musiałem ustawić taki poziom detali.

 

Co do samej gry to bazuje ona na serii > gta3. Śmigamy sobie ludkiem, kradniemy fury, mordujemy, wykonujemy misje. W czasie tych 2ch godzin playtime większość spędziłem w kreatorze postaci, jest on na prawdę fajny i daje duże możliwości "customizacji". Sama rozgrywka jest według mnie dosyć niemrawa, wszystko wydaje się jakieś sztywne, sterowanie samochodami i postacią drewniane i pozbawione polotu jakiego doświadczyliśmy już w gta3. Poza tym okropne lagi, które uniemożliwiały płynna rozgrywkę.

W zasadzie dużo tej gry nie zobaczyłem, trochę dziwny pomysł testowania bety w tygodniowych odstępach i czasie rozgrywki wynoszącym zaledwie dwie godziny.

Na razie będę śledził tą grę i monitorował w jakim kierunku zmierza. Z tego co wyczytałem nie będzie abonamentu tylko mikro-transakcje.

Na obecną chwilę wygląda to tak sobie i nie robi szału, tyle w temacie.

 

panowie pamietajcie o NDA ... zamieszczanie wszelkich grafik z gry zdecydowanie łamie jej postanowienia, a wiec na przyszłość wszelkim beta testerom radze sie zapoznać z regulaminem.

Przy okazji zainteresowanych grą odsyłam na polski serwis tej gry All Points Bulletin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna strona to będzie jak autor uzupełni 3/4 działów, w których nic nie ma. Zresztą wystarczy oficjalna strona gry i forum.

Co do nda, to nie ma nigdzie nicka, więc i nie bardzo można coś podkablować. :]

Wejdź na youtube i zobacz ile jest gameplayów z bety, jak tylko zamieścisz muzykę z jakiejś piosenki to blokują, a takie rzeczy jak nda w grach mają głęboko w...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna strona to będzie jak autor uzupełni 3/4 działów, w których nic nie ma. Zresztą wystarczy oficjalna strona gry i forum.

Co do nda, to nie ma nigdzie nicka, więc i nie bardzo można coś podkablować. :]

Wejdź na youtube i zobacz ile jest gameplayów z bety, jak tylko zamieścisz muzykę z jakiejś piosenki to blokują, a takie rzeczy jak nda w grach mają głęboko w...

 

nic na stronce nie ma bo nie moze byc ... znajduja sie tam jedynie informacje ujawnione publicznie. Jak uwazasz :) zalecam jednak zapoznac sie z NDA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...