Skocz do zawartości
DEVILEK

AMD + Intel - bartx & DEVILEK - Update.

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, ze miales ten sam problem co ja - NB nie banglające >4000 MHz <_<

 

Opalarka rox, też ostatnio tak rozmrażam :D

 

Do 3900MHz jeszcze to dzialalo, pozniej juz cuda sie dzialy, albo mobo nie wstala, albo wstala z tym taktowaniem, ktore bylo wczesniej, lub jeszcze inaczej, czyli def ustawienia. Imho jak tak patrze, to zawalilem, bo moglem wsio robic na niskim HTT + NB okolo 3800MHz i memki na wyzszym dzielniku; no coz polak madry po benchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę chłopaki że kolejne doświadczenia zebrane :)

 

 

gratki Devilek!!! świetna robota:)

 

 

o widzę wyniki poprawione i to ładnie, fajne opóźnienia na pamięciach, prawie jak ddr2, ah i nie zrobiłeś 16m:P

Edytowane przez guderian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była poprawka z tym samym biosem co miałem ostatnio - 1.7 (a wrzuciłem betę 1.82, na którym 5ghz na procu ledwo działało). Do tego CBB/CB mod i vcore mod. Za wiele to nie dało - kilkadziesiąt MHz. Ale proc na 5.7GHz + QPI 4.7GHz, a nie jak wcześniej trochę ponad 3.0GHz, pozwolił mi poprawić wszystkie wyniki. Pomęczyłem też troche 7600GS DDR3, tylko bez termo niestety i chyba miała trochę za zimno... jak znajdę jakieś zdjęcie to wrzucę ;D Puściłem AM3 i 2k5, reszta nie chciała działać. Dowiedziałem się czemu jak to rozebrałem. Zmrożony cały slot PCI-E, woda na mobo, woda z tyłu mobo, woda na grafie... ;)

 

Valid był na 5750MHz, więc nawet nie wrzucam. Reszta poniżej.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez BArt_X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z GPU @ ln2 / di, izolujesz jak się da, a i tak woda z każdej możliwej strony :D

 

Ostatnio miałem coś takiego:

 

Dołączona grafika

 

+ cały tył w wielkim płacie armaflexu + gumka w około slotu PCIE i przy -70*C nie było większych problemów przez ~3h ;)

 

edit: chciałbym jakieś foto z 7600GS @ ln2 ;]

Edytowane przez KonradGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie delty 120 pomogą rozwiązać problemy ze skraplaniem się wody na grafie :) . Choc muszę przyznać, ze zamrożone gpu to coś, czego zbytnio nie lubie :P

 

Tą grafę chce jeszcze wrzucić pod FC. Z 900 na rdzeniu powinno być, zważywszy na to, ze na AC lata 830-840 (delta -120), a na ln2 pod koniec nawet 800 nie leciała ;)

 

Zamrozone gpu to pikus, problem to jak masz cztery zamrozone gpu ;]

 

Pomijam jakiekolwiek wyniki w tej chwili, ale jak ktoś potrafi to ogarnąć, że to działa przez kilka godzin i się nie sciach!li to już jest dobry ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe wyniki ;)

Aby takich więcej.

 

Ostatnio miałem coś takiego:

http://img408.imageshack.us/img408/4240/snc00255.jpg

 

+ cały tył w wielkim płacie armaflexu + gumka w około slotu PCIE i przy -70*C nie było większych problemów przez ~3h ;)

 

Konrad na izolacji się zna ;)

Sam przy tym byłem, Konrad następnym razem będzie mnóstwo wyników[Przyczyna znaleziona].

 

 

 

 

 

 

 

 

A gdzie wyniki z OC i7 980X EE?

Bo doszły mnie słuchy że taki miał być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe wyniki panowie

 

Ciekawe wyniki ;)

Aby takich więcej.

 

 

Konrad na izolacji się zna ;)

Sam przy tym byłem, Konrad następnym razem będzie mnóstwo wyników[Przyczyna znaleziona].

 

 

 

 

 

 

 

 

A gdzie wyniki z OC i7 980X EE?

Bo doszły mnie słuchy że taki miał być.

 

 

Nie chce się chwalić ale to ja zrobiłem tom izolacje w połowie :wink: A wyniki będą na pewno...

Edytowane przez Shelerr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...