Skocz do zawartości
marcinsz0

Problem z dyskiem Samsung HD753LJ 750GB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam duzy problem z dyskiem Samsung HD753LJ 750GB,jakiś czas zaczeło się od problemow z rozpakowywaniem archiwow winrara,pojawiały się blędy CRC,dopiero po kilkukrotnej probie udawało mi się rozpakować coś duzego,mam też problemy z kopiami zapasowymi dysku,robię je w programie Acronis True Image ,po utworzeniu archiwum dostaję informację ze archiwum jest uszkodzone.System operacyjny Windows 7 stał się bardzo niestabilny,zdarzają się zawieszki ,czesto wyłaczam komputer w pełni sprawny i nie potrafię go odpalić.

Sprawdzałem stabilność procesora oraz poprawność ramu ,wszystko jest w 100% stabilne.Podłaczyłem stary dysk 160gb i okazało się ze skonczyły się moje problemy,czyli mój dysk samsunga 750gb jest uszkodzony, testowałem go najróżniejszymi programami i zaden nie pokazuje blędów,jedynie SMART wykrywa jakieś blędy(wklejam zdjęcie ze smart,proszę o interpretację).Co dziwne w czasie pracy w dosie lub pod systemem odpalanym z płyty dysk pracuje poprawnie,Podejrzewałem problem ze sterownikami systememu Windows 7 ,instalowałem inne sterowniki do dysku,chipsetu ,zmieniałem też taśmę SATA oraz podpinałem pod inny konktoler dysku na płycie(mam 2) nie przynoosło to zadnego rezultatu.Dysk jest na gwarancji,mam teraz dylemat czy go wysyłać ,bo nie jestem w 100% pewny ze jest uszkodzony.

Dołączona grafika

Edytowane przez marcinsz0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mam problem,firma w której 2 lata temu kupiłem dysk nie odpowiada ma moje emaile ,z tego co czytałem opinie tej firmy na allegro ,mogę zapomnieć ozgłoszeniu reklamacji ;/.Czy jest jakas mozliwość naprawy programowej tego dysku tj.formatowaniem niskopoziomowym lub czymś innym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...