Skocz do zawartości
seba_999

Sposób na suche powietrze

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem podobnego tematu na forum, więc zakładam ;) Jak radzicie sobie z suchym powietrzem w pomieszczeniach? O ile w domu z tym nie mam problemu jak latem tak zimą, to w akademiku, w którym obecnie mieszkam jest to strasznie uciążliwe. Budzę się rano, gardło drapie, w nosie i gardle sucho, źle się śpi... Można tak wymieniać i wymieniać. Współlokator ma podobnie. O ile zimą pomagał mokry ręcznik rzucony na grzejnik, to teraz jest to nierealne, bo grzejniki nie grzeją, a gdyby nawet grzały to nie chcę się ugotować w pokoju ;) Zakup takiej bajeranckiej lampki z jonizatorem (40 zł Allegro) zostawiłbym jako ostateczność, bo 40 zł ulicą nie chodzi ;). Jak sobie z tym problemem radzicie?

Edytowane przez seba_999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak na razie jest niezbyt ciepło jak na spanie przy otwartym oknie ;) (przynajmniej jak dla mnie - łóżko mam obok okna :P i nie lubie jak mi wieje) Chodzi mi o jakiś dobry sposób na podniesienie wilgotności powietrza, żeby się lepiej mieszkało w tej klitce ;)

Edytowane przez seba_999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ta "bajerancka" lampka na nic się zda. Sam używam nawilżacza powietrza przed spaniem.

Dokładnie taki model NAWILŻACZ POWIETRZA BONECO 7136 FILTR wys.24h FV (1007353235) - Aukcje internetowe Allegro jeszcze jakiś czas temu była promocja w MM. Czy przynosi ulgę? Jak odczuwalnie "zimniej" w pokoju. Od razu można zauważyć że powietrze jest lżejsze. Polecam jak ktoś ma np. wylot kominka w pokoju lub non stop podrażnioną śluzówkę nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim pokoju okno jest otwarte całą dobę i dobrze się śpi, a jak jest troszkę chłodniej, to wystarczy się dobrze przykryć kołdrą ;)

Faktem jest, że w ciągu dnia chodzą dwa kompy, a mój to już całkowicie 24h/dobę i przy otwartym oknie mamy dość ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...