Skocz do zawartości
pajacyk

NTswitch

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaliście może o takim programiku NTswitch?

Potrafi przerobić dowolną dystrybucję WinXP na inną. Myślałem że to żart prima aprillsowy ale właśnie go ściągam?

Mimo wszystko mam wrażenie że to jakieś jaja, M$ jest zdolny do wszystkiego więc może rzeczywiście jest to kwestia tylko kilku wpisów do rejestru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście może o takim programiku NTswitch?

Potrafi przerobić dowolną dystrybucję WinXP na inną. Myślałem że to żart prima aprillsowy ale właśnie go ściągam?

Mimo wszystko mam wrażenie że to jakieś jaja, M$ jest zdolny do wszystkiego więc może rzeczywiście jest to kwestia tylko kilku wpisów do rejestru

Jak zadziala - to daj znac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten tak zwany program. I działa nastepująco:

- z każdego wyższego windowsa np. server zrobi ci bez problemu proffessionala i na odwrót

- z każdego niższego np. proffessionala zrobi kupe a nie server

 

 

Sprawdzone na 2K Advanced Server i XP.

 

:cry:

 

A tak chciałem mieć Windowsa .NET ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tak co do windowsów z serii server

mam zainstalowane na tych samych sterach (rzecz jasna) w2k pro oraz w2k ser

no i na tym ser w czasie dość obciążonego ruchu w sieci (cały jeden komp i łącze przez USB, ale koleś coś ostra odemnie kopiował) to colin chodził mi pięknie (no prawie) ale w każdym raize lepiej niż na w2k pro

inna sprawa że po 4 godzinach się wykrzaczył, wyrzucając stery do RAID (nie wiem dlaczego) oraz do grafy

później wyskoczyły mi masę błędów na jednej partycji, która co ciekawe w ogule nie jest do niczego uzywana, trzymam na niej niepotrzebne (prawie) pliki

ale gra chodziła szybciej (a przynajniej nie zacinała)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...