Skocz do zawartości
dbexxi

Nietypowa obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie nietypowe pytanie. Czy istnieją obudowy z tacką na mobo z prawej strony patrząc od tyłu? A jak nie to czy da się tą tackę jakoś przemieścić? Zadaje te pytanie, ponieważ chciał bym mieć budę z oknem ale mam takie biurko że w "normalnych" obudowach nie widać by było tego okna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym LC to musisz uważać:

 

http://silverstone-u..._Stealth360.jpg

 

Niby tutaj jest chlodniczka wrzucona do srodka ale tak dosc cisnawo sie robi i przy duzej bedziesz mial problem z dlugimi kartami graficznymi (no i pytanie gdzie reszta tego ukladu ;) ).

 

No chyba , ze wyprowadzisz na zewnatrz :

 

http://www.silentpcr...-raven/r212.jpg

 

edit: kurcze jak dla mnie ta buda bylaby rewelacyjna gdyby byla wykonczona w metalu i nieco mniej stylizowana na kruka ;) Niby jest jest aluminiowy klasyczny Fortress 2 , ale 900 zeta za niego to lekka przeginka.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przede wszystkim chodzi o schłodzenie karty graficznej(8600GTs) bo na radiatorze już nie daje rady, a wymiana karty jak na razie nie wchodzi w grę, ale cena Ravena 2 też nie jest za niska, około 600zł to sporo.

 

PS. Twoje drugie zdjęcie się nie chce załadować.

Edytowane przez dbexxi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...