Skocz do zawartości
Gość xcode

Padł zasilacz, potrzebny nowy, cichy...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - padl mi stary OCZ Stealth XStream 500W i potrzebuje czegos nowego.

 

Juz mialem kupic CM Silent Pro M 1000W, ale za nic nie idzie go dostac w kraju, a importerzy pisza ze w najblizszym czasie tez go nie bedzie. na eBay'u/Amazon sa troche drogie (tzn. sa tanie, ale nie te ktore wysylaja do Polski), a dodatkowo nie mam jak tam kupic.

 

Wymagania mam nastepujace - maksymalna cisza, cisza, cisza i jeszcze raz cisza, ale bez fanswapa (niestety, ale moje warunki pradowe pare razy do roku sa niesprzyjajace braku gwarancji - tzn. panowie czesto cos naprawiaja na liniach bez ostrzezenia i napiecia skacza jak glupie, a zaklad energetyczny ma gdzies skargi).

 

Moj konfig:

 

i5 750 @ 4GHz @ 1.356V

R5870 @ 900/1300MHz @ stock

2x 2GB Ripjaws 1600MHz CL7

2x Samsung F3 HD 502HJ

Pare wentyli 120mm (buda Antec P182)

Nagrywarka DVD

 

Dodatkowo juz do mnie jedzie 9800gt do PhysX (bedzie pasywny, ew. z wolnym i cichutkim wentylkiem i po malym downclockingu), chcialbym tez moze dorzucic sobie w nidlugim czasie drugiego 5870, ale to plany narazie.

 

Chcialem tego CM bo jest cichy, a dostepna jest jedynie wersja 850W, ale zapewne bedzie dzialala glosniej od 1kW przy tym samym obciazeniu - mozecie polecic jakis zamiennik dl atego CM 1kW ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem wyglada fajnie, ale skoro moj OCZ dzialal naprawde glosno przy pelnym obciazeniu, to spodziewam sie iz ten zapewne bedzie cichszy, ale nie za wiele. Ciekawi mnie po prostu czy bedzie cichszy od tego CM, czy nie i czy w idlu bedzie dzialal pasywnie (raczej nie).

 

Po prostu te 750W troche malo mi sie wydaje, jak podokladam jeszcze innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie - czy gdybym w moim zestawie Radosława zastapil 9800GT i nie rozbudowywal go o dodatkowe "podgrzewacze" to czy bylaby roznica w glosnosci miedzy wersja 1kW a 850W tego Coolermastera ? Bo juz obydwa sa dostepne, ale roznica w cenie wynosi jakies 187zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...