Skocz do zawartości
teges

Program do blokowania internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję program do blokowania całego internetu. Ma on blokować wszystkie połączenia z internetem, za wyjątkiem jednej wybranej przeze mnie strony WWW. Znacie jakiś prosty program ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szybciej, prościej i taniej kupić router ? Poszukaj darmowych kontrolerów rodzicielskich ale pamiętaj, że wszystkie zabezpieczenia softwareowe idzie obejść.

 

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/kontrola_rodzicielska/Safe_Surfer.html może ten coś zdziała.

Edytowane przez BuMeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Router do Business Everywhere, raczej odpada. Musi być programowa blokada. Nikt się na tym nie będzie znał, nie odblokuje tego. Chodzi o to żeby było można prosto odciąć cały internet, za wyjątkiem jednej strony i już ;)

 

 

Edit: ten Safe Surfer służy do blokowania niechcianych stron, a ja chce do odblokowania "chcianej" strony...

Edytowane przez teges

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oryginalny. Nie wydam 2,5 tys. zł żeby zakupić na wszystkie komputery Windows7. Czy tylko tego się dowiem, że system jest prehistoryczny. To wiem sam, chociaż nie do końca ponieważ wypiera go dopiero 7, Vista nie weszła na szeroką skalę.

 

Przeszukałem google nic ciekawego nie znalazłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program beniamin (kontrola rodzicielska) co prawda płatny (14 dni darmowe) 45zł na stanowisko ale ma możliwość blokowania wszystkiego i udostępniania tylko stron z "białej listy"

Pewnie darmowe odpowiedniki mają podobną opcję, musisz szukać w tym kierunku, a na pewno znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jaki w tym problem, wystarczy tylko wpisac do tego pliku wszystkie domeny oprocz tej jednej :mrgreen:

 

A tak serio to sam niedawno szukalem czegos takiego, zeby za darmo bylo i znalazlem jakas wtyczke do FF, ktora cos takiego oferuje. Mozna zabezpieczyc na haslo i uniemozliwic jej odinstalowanie (w prosty sposob, geek sobie poradzi :) ). Nie jest to rozwiazanie idealne, bo wymusza przegladarke i trzeba zablokowac pozostale, ale jest do zrobienia. Jest jeszcze o tyle fajny, ze jak z komputera chce skorzystac osoba uprawniona to nie musi nic wylaczac, tylko przy wejsciu na inna strone zapyta o haslo po prostu. Zabezpieczenie tylko na laikow, ale czasem takie wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...