Skocz do zawartości
SFAwhiteCrow

CDRW TEAC- problemy -co z serwisem?

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Do wczoraj byłem "szczęśliwym posiadaczem" cdrw Teac W540E. Podczas nagrywania płyty napęd zwiększył obroty do granic przewrócenia komputera! wyłączyłem szybko komputer. Komputer się wyłączył a TEAC NIE! (nadal wył). No to wyciągnąłem kabelek z kompa. Gwarancja się skończyła a ja nie mogę znaleźć żadnego serwisu TEAC!!!!!!!!! NAWET STRONA WWWJEST PO NIEMIECKU!!!! Dowiedziałem się że Teac daje rękojmię na sprzęt 2 lata lub 1 rok. Bardzo ładnie ale ja chciałbym mój napęd naprawić (TYLKO GDZIE). Znowu wywalić tyle kasy to porażka

Gwarancja się skończyła kilka tygodni temu. Jeśli rzeczywiście Teac nie gwarantuje nam naprawy pogwarancyjnej to chyba mamy o czym myśleć.

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer się wyłączył a TEAC NIE! (nadal wył). No to wyciągnąłem kabelek z kompa. 

Masz chyba coś w kompie niezle pochżanione, ze po wyłoczeniu kompa , CD nadal pracuje

 

A wyjmując kabelek , mogłes jescze dobic TEAC-a

 

Znowu wywalić tyle kasy to porażka

Bez przesady , nagrywara nie kosztuje 500 i + zł ( chyba że masz DVD-r )

Tu jest TEAC inny model za 253 zł

http://sklep.barwkomp.pl/index2.php?idtres...rod=CDRWTEAC552

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem podobnie .. najczesciej przy zmianie predkosci (kazdy wie jak pali tryb CLV a jak nie to http://www.cdrinfo.pl/cdr/hard/teac540/8.php3) zaczynal sie bujac bujac i bujac i nie mogl przestac a plyty nie nagrywał .. sprawdz czy ci nagrywa x16 (tam nie zmienia predkosci). Moja wymienili na nowa 52 .. pozatym poczytaj se tematy o teac-ach troche sie uich tu namnożyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby było coś pochRZanione. Pragnę zauważyć że post dotyczy PYTANIA "JAK TO JEST WŁAŚCIWIE Z SERWISEM POGWARANCYJNYM TEAC W POLSCE I CZY ROBIĄ NAS W BALONA?" - rok i do śmieci?

Bo jeśli wasze doświadczenia są podobne to chyba warto kupić LG :) lub Lite-On'a. Wyobraźcie sobie samochód którego nie da się naprawić po gwarancji. Oczywiście jak jest gwara do teac to nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W supermarkecie umywają ręce bo paragon zrobił się czarny i nic nie widać:) ale ogólnie chodzi mi o to czy to jest fair ze strony teac. Może się mylę i taką mam nadzieję. Większość z nas trzymając pieniądze w ręce leci do sklepu i kierując się MAGIĄ i RENOMĄ TEAC'a kupuje w ciemno mając spokój na rok. Co potem........?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, nie za bardzo rozumiem o co Ci tak właściwie chodzi...

Próbowałeś iść z tą nagrywarką do jakiegokolwiek serwisu? Dowiedziałeś się jaka firma jest dystrybutorem TEACa na Polskę? Kontaktowałeś się z nią w sprawie naprawy? Uzyskałeś odpowiedź odmowną? Jeśli na wszystkie pytania (a 3 ostatnie w szczególności) odpowiedź brzmi "nie" no to sorry...

Przepraszam za złośliwość (mam to wrodzone ;)), ale chyba nie oczekujesz np. telefonu z Japonii "Halo? Czy to Panu padła nagrywarka naszej firmy? Bardzo przepraszamy, już wysyłamy nową"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...