Skocz do zawartości
pl00b00

telekomuna znowu dala ciala :D

Rekomendowane odpowiedzi

pamietacie zapewne ten topic (chyba), ze w tym miesiacu rachunki przyszly z samym abonamentem do wiekszosc ??

jak tak to zadzwoncie na infolinie i posluchajcie jak omina was nadzieje zludne, ze nie beziecie musieli placic. wyrownanie przyjdzie w przyszlym miesiacu. :evil: jak ktos robi rachunki po 300 zeta to mu rzycze wygranej w totka bo tyle kasy to zal bedzie wybulic z kieszeni na raz:P

(300+300=600) oj mamusia bedzie zla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj a cieszyli sie ludzie cieszyli

ehh

Naiwni i glupi chyba 8O

Przeciez logiczne ze nikt ci nic za darmo nie da i nie podaruje.

W jakosc ich uslug nie wnikam i prosze mi nie pisac o nich, bo sam uzywam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadac TelePies powinien odejsc w zapomnienie to dzieki nim mamy tak drogie rozmowy/internet ( a jakosc obslugi u swiatczonych usług pozostawia wiele do zyczenia, a i szybkosc reakcji na usterki tez jest spokoo ).

Odnosi sie to tez do rzadu ktory zgadza sie na wszystko i chroni TelePsa przed bankructwem bo juz dawno sieci komorkowe mogly go wykoczyc i niezalezni operatorzy ale ze TelePies jest monopolista i ma zasoba rzad to watpie zeby sie cokowiek zmienilo. Choc mam wielka nadzieje ze jego monopol sie zakonczy, lub zwyczajnie zaczna traktowac ludzi jak ludzi i obniza ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze telekomuna tak dlugo nie miala konkurencji:/ dlatego popierajmy netie i tele2!:]]

Popierać, to sobie możemy. Ja od 2.5 roku chodzę do Netii i pytam, kiedy będą na miom osiedlu. Ilekroć chcą gdzieś położyć nowy światłowód, to okazuje się, że właścicielem 1m2 ziemi, gdzie miałby biedz jest TPSA, i gów.no sobie mogą położyć, nie światłowód, bo tepsa się nie zgadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj a cieszyli sie ludzie cieszyli

ehh

Naiwni i glupi chyba 8O

Przeciez logiczne ze nikt ci nic za darmo nie da i nie podaruje.

W jakosc ich uslug nie wnikam i prosze mi nie pisac o nich, bo sam uzywam :?

Za darmo umarło :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze telekomuna tak dlugo nie miala konkurencji:/ dlatego popierajmy netie i tele2!:]]

Popierać, to sobie możemy. Ja od 2.5 roku chodzę do Netii i pytam, kiedy będą na miom osiedlu. Ilekroć chcą gdzieś położyć nowy światłowód, to okazuje się, że właścicielem 1m2 ziemi, gdzie miałby biedz jest TPSA, i gów.no sobie mogą położyć, nie światłowód, bo tepsa się nie zgadza...

to logiczne ze nawet gdyby im ten teren nie byl potrzebny to tez sie nie zgodza:/ oni teraz sa monopolista i takim firma bedzie bardzo trudno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzacie.....

policzcie sobie odsetki bankowe przez miecha od kasy :)

W mBanku 4% rocznie, czyli od 300zł wyjdzie jakieś 1zł miesięcznie i od tego jeszcze odejmą 20gr podatku :D Jakoś banków nie lubię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...