Skocz do zawartości
neotps

Obudowa do dysku 3.5cala sata na esata

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam obudowy do dysku sata 3.5" z esata na wyjściu.

Rozważam dwie opcje:

http://www.saturion.pl/index.php/product/67707/Podzespo_y_PC/Dyski_twarde/Obudowa_USB-eSATA_ICY_Box_IB_390StUS_B.html

lub

http://www.comp4you.eu/pricelist/item.aspx?PID=C1063036

 

Czy ktoś może korzysta z takiej obudowy i może coś powiedzieć, bądź zaproponować coś innego w podobnej cenie tj. 130zl?

I pytanie dodatkowe. Czy obudowa do dysku z interfejsem sieciowym wraz z wbudowanym serwerem SAMBA jest jakoś wstanie odslużyć dysk szyfrowany truecryptem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z pierwszej z wymienionych przez ciebie. Spisuje się bardzo dobrze - jest solidna i nie nagrzewa się za mocno. Używam ją od dobrych 5 miesięcy razem z dyskiem 640GB WD w trybie USB - z trybu eSata zrezygnowałem z powodu "kapryśnego" kontrolera dysków na mojej płycie głównej. Obudowa wraz z dyskiem 3,5" jest dosyć ciężka, ale nie przeszkadza mi to bo używam jej stacjonarnie do "bacupu" codziennej pracy. Jedynym minusem dla mnie jest "dziwnie" skonstruowany kabel zasilający obudowy (2 częściowy) - jego długość jest wystarczająca, ale przy wyższym biurku (jak u mnie) zasilacz wisi w powietrzu - w efekcie położyłem obudowę na jednostce centralnej i mam spokój.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey,

Dzięki za odpowiedź. Skusiłem się jednak na tą drugą - cena ciut tańsza, a wentylator w razie czego może się przydać. Pozdrawiam.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...