Skocz do zawartości
traktor

Komputer za 1260zł z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Co myślicie o tym zestawie? Mam awaryjną sytuacjęi potrzebuję niedrogiego komputera, głownie do internetu ale także do gier i programów graficznych typu Photoshop (sporadycznie). Czy jest wart swoich pieniędzy? Dodam, że nie potrafię samodzielnie złożyć komputera dlatego szukam gotowego zestawu. Gdybyście mogli podać link do jakiegoś bardziej opłacalnego zestawu na allegro lub w jakimś sklepie komputerowym to byłbym bardzo wdzięczny. Mój budżet na jednostkę centralną to maksymalnie 1200zł.

 

Oto link: KOMPUTER DO NOWYCH GIER E6500 500G 2GB GT240/1GB (1179958013) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam kupowanie gotowych zestawow na allegro.

W tym zestawie ktory wkleiles nie podali nawet jaki zasilacz siedzi w srodku, pewnie jakis noname albo bomba zegarowa typu CODEGEN (pomijajac stara platforme i DDR2).

Mobo pozostawie bez komentarza, dodam tylko ze kosztuje ok 140zł. :lol:

Dodatki powalaja na kolana:

 

DODATKI

STEROWNIKI DO XP, VISTY, WINDOWSA 7, KABEL ZASILAJĄCY

:damage_wall:

 

Dołączona grafika

 

1237,24zł.

 

Ceny z ram.net.pl , jest wiele sklepow gdzie za darmo zloza ci komputer z wybranych podzespolow.

Szczerze mowiac warto by dolozyc 100zł. do HD4850 i masz naprawde wydajny komputer nawet do nowszych tytulow.

Edytowane przez kelcior
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Widzę, że podałeś ceny ze sklepu ram.net.pl. Czy ceny w tym sklepie są atrakcyjne i czy składają komputery z podzespołów? Najprawdopodobniej kupię zestaw, który podałeś z kartą graficzną HD4850.

Edytowane przez traktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że w tej obudowie, którą podałeś kelcior raczej ta płyta nie wejdzie. I oszczędzaj jak się da, na razie nie kupuj dysków, stacji dysków, daj starą obudowę itd. Ja tak robiłem i za taka samą kase mam to co w podpisie. No i mógłbyś na razie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> coś z integrą, a potem dokupić coś porządnego. Pośpiech nie służy człowiekowi. I z tego procka też można jeszcze trochę wycisnąć przy lepszym chłodzeniu (dziś dobiłem do 4Ghz, niestety nie udało mi się uzyskać stabilności potrzebnej do działania pod obciążeniem i wróciłem do 3,9Ghz, sam się dziwię, że to tylko 100Mhz, a już traci stabilność). Na początku warto zainwestować w lepszy zasilacz i płytę.

Edytowane przez matiass777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że w tej obudowie, którą podałeś kelcior raczej ta płyta nie wejdzie.

 

A niby dlaczego miala by nie wejsc w bude Midi ATX? Wymiary ma lepsze od niejednej budzetowej obudowy, pozatym Ten IBOX ma nieporownywalnie lepsza blache od tego Tacensa, ktory jest zbudowany z cieniutkiej blaszki majacej sklonnosci wpadania w drgania.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...