Skocz do zawartości
Loth

20 cali z możliwie dobrym wypasem do 1k

Rekomendowane odpowiedzi

witam szanownych Kolegów,

 

ostatnio zostałem poproszony o złoże zestawu komputerowego. o ile z puchą poszło bez problemu, o tyle z monitorem mam issue.

 

Mianowicie chciałem osobie zainteresowanej spozycjonować della 2209wa, jednak po postawieniu go w miejscu docelowym, osoba ta jednoznacznie stwierdziła, że chciałaby coś mniejszego, tzn ~20 cali.

 

w tym momencie zwracam się do Koleżeństwa o pomoc z wyborem odpowiedniego stuffu, gdyż ten zakątek rynku jest mi nieznany.

 

zastosowania to jak sądzę w 99% www & office.

miło byłoby, gdyby matryca była PVA lub IPS. Jeśli jednak są jakieś nowe produkcje TN-kowe (może z podświetleniem led-owym) warte uwagi, byłoby imbah.

myślę, że 16:10 też byłoby pożądanym czynnikiem,, ale nie będę się przy tym upierał, jednak może niekoniecznie 4:3

 

Dziękuję z góry za wszelaki cenny feedback

 

Edit,

osoba względnie starsza, więc rozdzielczość nie musi być killersko wysoka.

Edytowane przez Loth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja też się dołączę do tego prośby o pomoc wyboru monitora sam szukam monitora takiego od 19-21cali. W grę wchodzi tylko matryca PVA lub IPS. Monitor ma być do 800zł najlepiej della. Ma być do wszystkiego. Zastanawiałem się nad 2209wa ale na razie się od niego odsuwam wiec nie wchodzi on w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad 2209wa ale na razie się od niego odsuwam wiec nie wchodzi on w grę.

 

:) ?

 

zastosowania to jak sądzę w 99% www & office.

miło byłoby, gdyby matryca była PVA lub IPS.

 

EIZO EV2023W

 

osoba względnie starsza, więc rozdzielczość nie musi być killersko wysoka.

 

Zwiększenie systemowego dpi przy włączonym cleartype załatwi sprawę ... a na stronach www w przeglądarce Firefox naciskamy przycisk CTRL i kręcimy rolką myszy w górę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thanks Kyle za feedback,

 

co do kręcenia rolką - już babce demonstrowałem ten "ficzer" przy okazji prezentacji della ;)

myślałem wczoraj chwilę nad zaproponowanym przez Ciebie Eizo, obadam go dokładnie jeszcze raz.

 

Któryś z szanownych użytkowników ma jeszcze jakieś propozycje?

Edytowane przez Loth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze on trochę kosztuje a chciałem kupić 2 monitory. Jeden mniejszy a drugi większy.

 

Dzięki za odpowiedź nie ma to jak szybka pomoc.

 

Monitory na IPS nie są najtańszymi ... ale i tak są dużo tańsze niż dawniej.

 

Monitory LCD IPS cena - Porównanie cen w sklepach

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...