Skocz do zawartości
BariLDZ

Drastyczny spadek wydajności po podkręceniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam grafikę Gigabyte GTX275. Była ona wsadzona w komputer, w którym spaliła się z płytą główną. Płytę wymieniłem na nową, ale grafikę naprawili mi w ramach gwarancji. Ogólnie wszystko działa dobrze, do czasu, aż biorę się za podkręcanie karty. Następuje gwałtowny spadek wydajności w grach i benchmarkach, fps spada nawet o 50%. Nie ważne czy użyje Riva Tuner'a, czy Gamer HuD'a dodawanego do kart Gigabyte'a (pobieram najnowszą wersję ze strony Gigabyte'a). Nie pomaga cofnięcie ustawień do standardowych - muszę od nowa instalować sterowniki grafiki. Nie podkręcałem jej przed tą usterką więc nie mogę tego stwierdzić na 100%, ale moim zdaniem to wciąż wina karty. Po prostu nie naprawili jej dobrze. Może robię coś nie tak?

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy naprawili ją "dobrze", czy "niedobrze", tego nikt nie wie, nawet panowie, którzy ją tykali, zwłaszcza z gigabyte w polsce (to samo g**** co specjalized z vobisa computronica i asusa)... ja bym poprosił o zwrot kasy za kartę, jeśli jest taka możliwość...

Edytowane przez hasior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...