Skocz do zawartości
ZIBI_PL

Samsung GALAXY-S i9000

Rekomendowane odpowiedzi

Też się chyba skuszę, przeglądarce przydałoby się przyśpieszenie ;)

 

Z innej beczki - ktoś gdzieś widział u nas

? Używam teraz chwilowo gelskina, który jest sporo wygodniejszy od skóry (wyciąganie telefonu ze skarpety mnie denerwuje strasznie), ale wkurza brak wycięć na przyciski, więc szukam dalej najlepszego rozwiązania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja siedzę na oficjalnym 2.2.1 JPY i jestem zadowolony. W planach przejście na darka 7.0 ale poczekam jeszcze parę dni bo wysyp romów w tym okresie jest aż za duży ;)

A więc dla osób które nie chcą gotowanych romów można pobrać update przez nieszczęsny KIES z zachowaniem danych itp.

 

ps. jeśli program nie wykryje dla waszego telefonu aktualizacji możliwe jest użycie programu Kies Registry Patcher v.1.7.0.0 który pozwala zmienić kod kraju jaki ma być wykrywany do aktualizacji (np. na anglie) Oczywiście zawierają one język PL itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem świeżutkie Darky's v7.0 - kopniak pod względem szybkości (siedziałem na eclair do dziś;)), wygląd też mi się bardzo podoba :) Niestety nie obyło się bez problemów - bluetooth się wysypuje (na szczęście praktycznie nie używam, tak się dziś akurat zdarzyło, że miałem przesłać kilka fotek a tu zonk ;/), nie mogę wysyłać też mms'ów (ale to pewnie kwestia odfajkowania jakiegoś ustawienia, póki co googluję w tej sprawie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, i wlasnie znowu sie zaczyna z 'romkami na androida'- to nie dziala, tamto wadliwe, jeszcze inne sie wiesza, Nie wiem juz co gorsze, otwarty system w stylu androida na ktorym co ciekawszy rom ma popsute cos, czy moze oficjalny strzal w pysk w postaci iOS gdzie bluetooth jest nie potrzebny wg Jobsa w ogole, iphone jest za fajny, zeby miec standardowy BT.

 

Mimo wszystko i tak nalezy sie szacun za roma Darky, bo polscy kucharze potrafia przypalic wode albo robia bigos, ktory po odgrzaniu smakuje gorzej. Szkoda tylko, ze kazdy rom ma mase fajncyh rzeczy, czesto kosztem BT, wifi i innych podstawowych funkcji, ktore nie dzialaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem świeżutkie Darky's v7.0 - kopniak pod względem szybkości (siedziałem na eclair do dziś;)), wygląd też mi się bardzo podoba :) Niestety nie obyło się bez problemów - bluetooth się wysypuje (na szczęście praktycznie nie używam, tak się dziś akurat zdarzyło, że miałem przesłać kilka fotek a tu zonk ;/), nie mogę wysyłać też mms'ów (ale to pewnie kwestia odfajkowania jakiegoś ustawienia, póki co googluję w tej sprawie).

 

A odbierać SMS'y możesz ? Bo ja mam tego typu problem że wysłać się da wszystko ładnie pięknie ale wysłanych do mnie nie widzę a osoby dostają raport doręczenia że niby odebrałem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny (drobny) problem - wysypują się "moje pliki" przy zamykaniu, nie mogę też przeglądać z ich poziomu grafiki - miniatury są, po powiększeniu czarny ekran ;/

Da się jakoś wyłączyć autorotację pulpitu ?

 

@Mardok - bez problemów dochodzą, problem tylko z mms jest ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny (drobny) problem - wysypują się "moje pliki" przy zamykaniu, nie mogę też przeglądać z ich poziomu grafiki - miniatury są, po powiększeniu czarny ekran ;/

Da się jakoś wyłączyć autorotację pulpitu ?

 

@Mardok - bez problemów dochodzą, problem tylko z mms jest ;/

 

Z MMS'ami to nawet nie wiem póki co podstawowa funkcją jaką jest SMS nie działa ;/ Pewnie podczas aktualizacji coś się z bazą porobiło ... cholera wie ktoś gdzie są pliki bazy SMS ? Zazwyczaj ich usunięcie i zabawa od nowa naprawiają takie problemy i nie musiał bym całkowicie wyczyścić urządzenia z aplikacji i ustawień ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co moge polecić, to albo zrobić wipe, albo instalować wszystko on nowa na "czystej" wersji.

 

Ja mam z kolei dwa problemy z Darky v7.0. Po pierwsze nie działa mi roaming po nadajnikach Plusa. Wkurzające, szczegolnie, że na święta byłem w takiej dziurze, że tylko Plus tam ma zasięg. Po drugie, od wersji 5.6 baterie to mi nosem wciąga. 10h i musze ładować. Żadne battery fixy nic nie dają. Na standardowym JPY to i dwa dni wytrzyma w porywack, ale na Darky to jak już pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@el_gringo_dado - próbowałeś tego ? Problem z baterią wynika z wykorzystania wifi, bez niego nie jest źle (na chwilę obecną telefon ładowany 23h temu, bateria 74%, kilka rozmów, ok 20sms, włączone synchro gmail i pogody - imho bardzo ok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkiego, co znalazlem na xda. Jak pisałem, żadne fixy wifi, gps, galerii ani wipe baterii też nie pomaga. Dwie godziny temu odłączyłem telefon od ładowarki, bateria była na 100% - teraz jest 80%, a jedyne co robiłem po podświetlałem ekran żeby godzine sprawdzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic takiego nie występuje, szukaj na xda, z tego co pamiętam kilka osób się też uskarżało na ten problem.

Pojawił się Darky's 7.5, w drodze 7.6. Najważniejsze zmiany - poprawiony bug z wifi. Póki co zostaję na 7.0, zobaczę jaki będzie rozwój sytuacji ;) - w tym tempie przed nowym rokiem doczekamy się 8.0 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic takiego nie występuje, szukaj na xda, z tego co pamiętam kilka osób się też uskarżało na ten problem.

Pojawił się Darky's 7.5, w drodze 7.6. Najważniejsze zmiany - poprawiony bug z wifi. Póki co zostaję na 7.0, zobaczę jaki będzie rozwój sytuacji ;) - w tym tempie przed nowym rokiem doczekamy się 8.0 :)

 

 

A jak z baterią, bo tak jakby 2x szybciej padała przy 7.0 oO

Przez święta z racji tego, że nie miałem dostępu do kompa, dość dużo siedziałem w necie i grałem w Angry Birds. Stanęło na tym, że musiałem 2x dziennie ładować telefon. Wszystko fajnie, extra wygląda, ale z tym better battery life w release notes to przegięli(ła)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, wczoraj przyszedl do mnie nowka galaxy s z froyo 2.2. kilka pytan: czy ktos z was ma cos takiego na telefonie i czy warto wrzucac folie na wyswietlacz? co do softu, to myslalem, zeby wgrac najnowszego darkiego, sa jakies szybsze/bardziej stabilne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, Orange i tel bez simlocka.

 

@wysokocukrowy - mógłbyś w temacie o SGS wrzucić ustawienia apn ? Za Chiny z wysyłaniem mms sobie nie mogę dać rady ;/

 

APN:

mms

 

Proxy:

Nieustawione

 

Port:

Nieustawione

 

Nazwa użytkownika:

mms

 

Hasło:

*** [chyba: mms]

 

Serwer:

Nieustawione

 

MMSC:

http://mms.orange.pl

 

Proxy MMS:

192.168.6.104

 

Port MMS:

8080

 

MCC:

260

 

MNC:

03

 

Typ uwierzyteniania:

PAP

 

Typ APN:

mms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. te same, które u mnie nie działały, ale wreszcie zrobiłem - ze strony Samsunga można wysłać wiadomość konfiguracyjną ;) Ustawienia przysłał niby te same, mmsy ożyły Oo.

Używacie MIUI ? U mnie się po jakimś czasie sam wyłącza :(. Nie używam w sumie za często plajera w telefonie, ale jak już jest potrzebny to niech działa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...