Skocz do zawartości
Gość Max15

Głośniki 5.1 czy wieża stereo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Aktualnie posiadam notebooka HP Pavilion dv6 i mam podłączoną wieżę Panasonic SC-PM29 ( http://www10.shopping.com/xPO-Panasonic-SC-PM29-Mini-System ) poprzez mini-jack -> podwójny chinch. Dźwięk jest całkiem niezły, ale chciałbym go poprawić i planuję kupić kartę dźwiękową Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 ( http://www.komputronik.pl/index.php/product/57470/Podzespo_y_PC/Karty_muzyczne/Creative_Sound_Blaster_X_Fi_Surround_5_1_USB.html ).

 

Moje pytanie czy opłaca się taki zabieg i czy to poprawi znacząco jakość?

 

A może lepiej tą kartę + głośniki 5.1 (ale mógłbym na nie wydać max. 350zł)?

 

 

PS. Najbardziej zależy mi na brzmieniu muzyki i filmów z naciskiem na muzykę.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

Edytowane przez Max15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak kiepska jest karta zintegrowana w tym laptopie i jak "przejrzysta" jest ta wieża. Im gorsza integra i im lepsza jakościowo wieża tym różnica po wymianie karty będzie większa.

 

ps. zapomnij o głośnikach 5.1 za 350 PLN jak chcesz posłuchać muzyki (niektórzy słuchają ... ale ja kilka razy próbowałem i dziękuję za taką imitację)

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem wcześniej logitech x-530 i jak dla mnie to zadna rewelacja, ani nie odczuwałem tego dźwięku przestrzennego, ani jakość nie była super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...