Skocz do zawartości
marcinx26

Probel z gtx 260

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim gtx 260 od Evga. Gry i filmy chodzą ok, 3dmark przechodzi bez problemów, karta się nie grzeje i jest cicha. Problem jest taki, ze i furmark i test grafiki w occt wywala mi po około 50 sek. ( i furmark i occt wywala po takim samym czasie) . Wywala - ekran robi się jednego koloru ( przy furmark pomarańczowy przy occt chyba niebieski lub fioletowy), muszę wyłączyć i włączyć komputer, wtedy wszystko jest ok, lecz z testami dalej to samo

 

Testowałem go na dwóch zestawach, lecz zawsze na tym samym zasilaczu - OCZ 600w , i nie sądzę, aby to on był problemem

 

Przegrzania też nie obstawiam, bo czy zawsze wywalało by w tej samej sekundzie?

 

Sterowniki najnowsze ze trony nvidia

 

Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie mogę, ale zamierzam go sprzedać, i komuś jednak mogło by się to nie podobać ... a sprawa jest jak dla mnie dziwna. Moim zdaniem, jeśli by się coś grzało to nie wywalało by w tym samym momencie na dwóch rożnych komputerach, dla furmark test jest to równe 97% bez różnicy czy komputer tyle co włączony, czy chodził już 2 godziny, zawsze się to robi przy 97%

 

Sam furmak to tam pal licho, ale w occt to samo, po 52 czy tam 54 sek. już nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samym gadaniem problemu nie rozwiazesz i nikt inny tez.

Albo zdejmiesz chlodzenie z karty i zmienisz thermopady i paste na gpu, albo zostawisz jak jest.

Mozesz jeszcze podmienic bios karty na nowsza rewizje jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...