Skocz do zawartości
ajgon

Komputer do pracy (oficjalnie) i do grania (mniej oficjalnie ;) )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Potrzebuję kupić komputer, który będzie służył przede wszystkim do pracy (webdevelopment), w drugiej kolejności chciałbym sobie w coś pograć :)

Ważne jest dla mnie, aby konfiguracja radziła sobie z wirtualizacją (pracuję na linuxie, na którym odpalam maszyny windowsowe), działała szybko w typowych zadaniach. Grać mogę na niższych detalach :-) Zależy mi też na tym, żeby konfiguracja była w miarę rozwojowa/użyteczna za kilka lat (przynajmniej do pracy). Zależy mi bardzo na obsłudze dwóch monitorów 24'' w 1920x1080.

 

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/pk__pokaz/__skorzystaj_z_dynamicznego_konfiguratora/__przefiltruj_produkty_wedlug_wlasnych_preferencji/ - posiłkowałem się kreatorem tego sklepu, bo chcę u nich kupić jak najwięcej. Ale jeśli bardziej będzie się opłacało wybrać co innego, to z chęcią się zastosuję.

 

Żeby więcej nie przynudzać, oto mój wybór:

- Asus M4A87TD/USB3 DDR3

- AMD Phenom II 955 X4 QuadCore 3.2GHz AM3

- GoodRam 2x2GB 1333MHz DDR3

- 2x Samsung F3 1TB SATA-2

- Kingston SSD 30GB

- Gigabyte GeForce GTX460 OC 1GB 256bit

 

Do tego Zalman CNPS10X Flex i wiatrak Fander Selekta 120x120x25mm i zasilacz OCZ StealthXStream2 500W. Do tego jakaś obudowa.

 

Razem wychodzi mi 3400 zł, gdyby jeszcze dało się urwać te 400zł to byłoby super :)

 

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...