Skocz do zawartości
sebekel

jaki tuner zewnetrzny ~250zl

Rekomendowane odpowiedzi

Może napisz coś więcej o wymaganiach.

Jaki sygnał? Analogowy czy cyfrowy? Skąd sygnał? Z kablówki czy z satelity? Jeśli z satelity to wystarczy DVB-S czy chcesz DVB-S2 (HD)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla scislosci chce tuner wolnostojacy (nie USB) mam kablowke z multimedii narazie bez zadnych kanalow HD (nie wiem czy to cyfrowa czy analogowa telewizja) ale chyba wolalbym zeby byl jakis przyszlosciowy

fajnie byloby gdyby mial funkcje nagrywania :) dopiero kompletuje kompa (a dokladnie kuzyn mi sklada) wiec jeszcze nie wiem jaki bede mial monitor (raczej 23-24 cale) ale jesli monitor nie bedzie mial fullhd to chyba nie oplaca sie brac tuner z hd? jesli bede cos wiedzial odnosnie monitorka to jeszcze napisze

 

aha no i jeszcze oczywiscie tuner powinien moc dzialac bez kompa :)

Edytowane przez sebekel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to jest dobra firma? troche czytalem i podobno avermedia jest ok i leadtek

 

Miałem kiedyś Leadtek (ale kartę wewn.) ... cena była tak 2-3x wyższa niż avermedie itp. a jakość ... mnie zawiodła (były pionowe pasy od zakłóceń ... ledwie widoczne ale dostrzegalne). ... tak więc to zawsze będzie nieco ryzykowny zakup. Oczywiście poszukaj alternatyw ... może ja po prostu zawiodłem się na "markowości" kart TV i zacząłem to olewać (szczególnie jak jakaś tania karta nie generowała zakłóceń w przeciwieństwie do owego Leadtek). Tak czy inaczej powyższa karta 2 lata gw. ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chcialbym od czasu do czasu cos sobie nagrac np jak mnie nie ma w domu i podobno obarz jest lepszy z tunera osobnego a wbudowanego w monitor. Zastanawialem sie nad tym ale jakos tak zaczalem szukac tych tunerow i wylecialo mi z glowy. Szukalem jakiegos tunera analogowego z nagrywaniem ale nie znalazlem.. a cyfrowy nie poradzilby sobie z telewizja analogowa prawda? Jestem pewien ze niechce wlaczac komputera do ogladania tv i to jest podstawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat.

Poszukuję zewnętrznego tunera TV za około 250 zł. Będzie podpięty pod analogową UPC i monitor hp zr24w (1920x1200).

System operacyjny: win 7 hp 64bit

 

Może to: http://sklepwgk.pl/prod32521_AverMedia_AverTV_BOX_W7_Plus.html ?

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Witam. Kupiłem monitor dell U2311H, Jaki tuner zewnętrzny będzie najlepszy do tego monitora? czy tuner musi być full hd czy może być mniejszej rozdzielczości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Odpisze mi ktoś? tuner zamierzam podłączyć pod dekoder cyfrowy polsat. I teraz pytanie. Czy tuner musi być analogowy czy cyfrowy? bo wszystkie zewnętrzne tunery są analogowe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...