Skocz do zawartości
monz2

Sieć wifi przez

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś pomóc? Mam telefon GTi5700 i próbóje sie podłączyćdo mojej WiFi wpisałem WEP i pokazuje tylko ze "zapamietano" ale nie lączy a zasięg i klucz są(sprawdzałem WPA i WEP wielokrotnie)Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróżkami nie jesteśmy, więc może jaśnie pan nam wytłumaczy czy próbuje się połączyć z routerem (jakim) czy kartą Wifi (jaką) w kompie. Czy karta w kompie ustawiona jest w trybie AD HOC. Jaki system w kompie... itp.

Mocy i marki zasilacza nie musisz podawać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróżkami nie jesteśmy, więc może jaśnie pan nam wytłumaczy czy próbuje się połączyć z routerem (jakim) czy kartą Wifi (jaką) w kompie. Czy karta w kompie ustawiona jest w trybie AD HOC. Jaki system w kompie... itp.

Mocy i marki zasilacza nie musisz podawać...

 

z routerem livebox tp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj instrukcję od liveboxa.

Bodajże w odpowiednim momencie trzeba przycisnąć przycisk REG przy nim, a w jakim to się dowiesz z instrukcji.

 

Hmmm... niestety problem ze już to próbowałem, ale np. do hotspota w rynku sie podłączam i ciągne net. a zmojego routera nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Wyszukaj w swoim telefonie dostępne sieci wifi tak jak zwykle to robisz.

2. Gdy telefon widzi już Twoją sieć, którą "sieje" Livebox nie łącz się z nią!

3. Na modemie livebox, obok wejścia zasilacza, znajduje się mały, czarny guziczek o średnicy ok. 1,5mm. Wciśnij go.

4. Livebox teraz jest otwarty na nowe urządzenia. Widać to po mrygających diodach.

5. W tym momencie połącz się z siecią którą znalazł telefon, jeśli potrzeba, wpisz klucz Wep.

6. Punkt dostępu powinien zostać zapisany. Jeśli nie, dla pewności dodaj go w ustawieniach w swoim telefonie.

7. Śmigaj zadowolony po internecie

Przy livboxie musisz mieć bardzo dobry zasięg żebyś mógł się w ogóle połączyć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...