Skocz do zawartości
Potra

Pomoc przy wyborze laptopa 13"

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu laptopa 13". Laptop będzie używany przeważnie do obsługi programów biurowych oraz graficznych (AutoCAD, EwMapa, microStation). Ważnym elementem jest dla mnie karta dźwiękowa, gdyż korzystam z głośników 5.1 i nie chcę rezygnować z tego luksusu. Tak więc interesuje mnie dobra karta dźwiękowa ( a może karta zewnętrzna jest lepszym rozwiązaniem? ). Naturalnie filmy oglądać też lubię, więc jakieś wyjście HDMI byłoby mile widziane. Co byście polecili ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jeszcze znać kwotę, bo 13" to i za 10k można znaleźć :)

 

Ważnym elementem jest dla mnie karta dźwiękowa, gdyż korzystam z głośników 5.1 i nie chcę rezygnować z tego luksusu.

 

Jeśli chodzi o 5.1 to tylko zewnętrzna. Bo karty 5.1 to się spotyka rzadko ale w dużych lapkach 17"> jako desktop-replacement'y.

 

Z kart polecam Creative X-Fi jako najpopularniejsza i najtańsza wersja na 5.1 w lapku Nowy Creative Sound Blaster X-Fi surround 5.1 USB (1238122139) - Aukcje internetowe Allegro (tu jest po 160 z hakiem, ale bywały jak ja szukałem ~130zł)

 

Droższa opcja to bawienie się w Creative'a Wireless. I tak musisz mieć jakąś kartę co Ci zrobi 5.1, jedynie unikasz plątaniny kabli. No i możesz chyba do 4 urządzeń podpiąć. (5.1 w pokoju, kino domowe, 2.1 w kuchni, 2.0 w łazience i lapek zapodaje nute do poszczególnych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...