Skocz do zawartości
andrzejs82

pomoc w wyborze grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam maly problem posiadam 4870x2 GEINWARD GHOST LIKE HELL (chlodzenie niereferencyjne) i zastanawiam sie nad jej sprzedażą na jej miejsce wskoczy albo GF 480 SLI albo 5970. karte chcialbym teraz sprzedac a nowa lub nowe kupic za 1,5 miesiaca , wiec z wiadomych względów pozostanę bez grafiki ,szukam czego bardzo taniego tylko do netu i filmow na alegro znalazlem takie cuda jak radeon x600 ( 30zl ) albo GF 7300GS ( pewnie podobna cena ) czy te karty dadza sobie rade z 22 calowym monitorem i filmami ( wydaje mi sie ze bez problemu ale wole sie upewnić ) oraz ktora bedzie lepsza ?

Edytowane przez andrzejs82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiem czy 2x 480 czy 5970 albo poczekam na serie 6xxx - wszystko zależy od funduszy

docelowo bedzie to gralo na 30 calowym monitorze lub na 3x2209wa ( w tym wypadku oczywiscie bedzie 5970 )i oczywiscie czy dziewczyna mi na to pozwoli hehe

Edytowane przez andrzejs82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. interesuje mnie wasze zdanie co bedzie najlepszym rozwiązaniem:

a wiec wczoraj sprzedałem swojego "zasłużonego" radzia 4870x2 i teraz stoję przed wyborem nowej karty lub kart

co będzie najlepszym wyborem :

 

SLI z 2xGF 465 oc ( czytalem ze swietnie sie kreca ) ale moze tez byc 2x460 - czy wydajność bedzie wieksza od 4870x2 ?

 

Radeon 5970 ?

 

albo czekac co przyniesie ze soba 6xxx ?

 

lub kupic GF 480

 

do karty beda podłączone 2x Dell 2209WA

Edytowane przez andrzejs82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

decyzja juz zapadla wymienilem 4870x2 na GF 480 - jutro bedzie juz u mnie , to moja pierwsza karta od zielonych ciekawe jak bedzie sie spisywała , co do serii 6xxx to w sklepach pojawi sie kolo 12 listopada potwierdzona wiadomosc przez kolegow z komputronika , z dostepnoscia jak zwykle bedzie spory problem przez miesiac jak i lepiej a ceny pewnie beda gigantyczne jak to za nowosc a nie mam zamiaru czekac min. 2 miesiecy na karte ( i jakos nie przewiduje rewolucji w wydajnosci nowej serii )

ostatecznie na placu boju pozostal 5970 i 480 i padlo na 480 (jednak 5870 jest sporo slabasza - a mi chodzi przede wszystkim o wydajnosc ) zawsze jak bedzie mi malo mozna kupic druga :)

Edytowane przez andrzejs82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...