Skocz do zawartości
marchwiak5

Coś zmienilo przypisywanie klawiszy

Rekomendowane odpowiedzi

Za każdym razem gdy nacisnę spacje wyskakuje mi Mój Komputer, dolna strzalka odpala mi kalkulator i ogolnie klawiatura zaczyna wariowac co utrudnia mi pisanie i granie(przerywa mi pisanie wyskakując po każdej spacji i gdy gram minimalizuje mi grę i pojawia się mój komputer)Jak to usunąć? Podpięcie pod inny usb nic nie daje pod ps2 to samo. Zbootowałem knoppixa i tam wszystko chodzi prawidłowo. Instalowałem REMAPKEY i tam przypisanie pokazuje prawidlowe.

Dodam jeszcze że w trybie awaryjnym jest wszystko w porządku - przywrócenia nie mam juz możliwości zrobienia

 

Ponizej log:

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2Scan saved at 17:25:24, on 2010-11-06Platform: Windows XP Dodatek SP3 (WinNT 5.01.2600)MSIE: Internet Explorer v8.00 (8.00.6001.18702)Boot mode: NormalRunning processes:C:\WINDOWS\System32\smss.exeC:\WINDOWS\system32\winlogon.exeC:\WINDOWS\system32\services.exeC:\WINDOWS\system32\lsass.exeC:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exeC:\WINDOWS\system32\svchost.exeC:\WINDOWS\System32\svchost.exeC:\WINDOWS\system32\spoolsv.exeC:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exeC:\WINDOWS\Explorer.EXEC:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\egui.exeC:\Program Files\PowerISO\PWRISOVM.EXEC:\Program Files\MSI Afterburner\MSIAfterburner.exeC:\Program Files\K2T\WTW\wtw.exeC:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ekrn.exeC:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL10.MSSQLSERVER\MSSQL\Binn\sqlservr.exeC:\Program Files\Microsoft SQL Server\90\Shared\sqlwriter.exeC:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exeC:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL10.MSSQLSERVER\MSSQL\Binn\SQLAGENT.EXEC:\Program Files\Mozilla Firefox\plugin-container.exeC:\Program Files\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exeR0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = [url=http://www.google.pl/]Google[/url]O2 - BHO: Java(tm) Plug-In 2 SSV Helper - {DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9} - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jp2ssv.dllO2 - BHO: JQSIEStartDetectorImpl - {E7E6F031-17CE-4C07-BC86-EABFE594F69C} - C:\Program Files\Java\jre6\lib\deploy\jqs\ie\jqs_plugin.dllO4 - HKLM\..\Run: [egui] "C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\egui.exe" /hide /waitserviceO4 - HKLM\..\Run: [PWRISOVM.EXE] C:\Program Files\PowerISO\PWRISOVM.EXEO4 - HKLM\..\Run: [MSIAfterburner] "C:\Program Files\MSI Afterburner\MSIAfterburner.exe" /sO4 - S-1-5-18 Startup: WTW.lnk = C:\Program Files\K2T\WTW\wtw.exe (User 'SYSTEM')O4 - .DEFAULT Startup: WTW.lnk = C:\Program Files\K2T\WTW\wtw.exe (User 'Default user')O4 - Startup: WTW.lnk = C:\Program Files\K2T\WTW\wtw.exeO23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exeO23 - Service: ATI Smart - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\ati2sgag.exeO23 - Service: ESET HTTP Server (EhttpSrv) - ESET - C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\EHttpSrv.exeO23 - Service: ESET Service (ekrn) - ESET - C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ekrn.exeO23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\11\Intel 32\IDriverT.exeO23 - Service: Java Quick Starter (JavaQuickStarterService) - Sun Microsystems, Inc. - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jqs.exeO23 - Service: NitroPDFDriverCreatorReadSpool (NitroDriverReadSpool) - Nitro PDF Software - C:\Program Files\Nitro PDF\Professional\NitroPDFDriverService.exeO23 - Service: NLS Service (nlsX86cc) - Nalpeiron Ltd. - C:\WINDOWS\system32\NLSSRV32.EXEO23 - Service: PDAgent - Raxco Software, Inc. - C:\Program Files\Raxco\PerfectDisk\PDAgent.exeO23 - Service: PDEngine - Raxco Software, Inc. - C:\Program Files\Raxco\PerfectDisk\PDEngine.exeO23 - Service: SwitchBoard - Adobe Systems Incorporated - C:\Program Files\Common Files\Adobe\SwitchBoard\SwitchBoard.exe--End of file - 3454 bytes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...