Skocz do zawartości
Kaeres

Nowe gadu gadu i archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze nienawidzę tego tępego programu.

Najnowsza wersja 10 krok po kroczku prowadziła mnie za rękę i przy chęci przeniesienia archiwum z GG 9 zaznaczyłem oczywiście tak.

Ale czego innego się mogłem spodziewać jak ten tępak nic nie przeniósł i teraz ostatnie archiwum mam z lutego bo sobie sam zarchiwizowałem przypadkowo do osobnego pliku w lutym właśnie.

Czy ktoś wie co odpier*** temu programowi ?

Jak teraz odzyskać swoje archiwum z poprzedniej wersji GG, którą oczywiście instalka 10 usunęła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mogę zmienić bo korzystam również z Palringo w komórce, który się synchronizuje z GG ?

Problem pozostaje nadal.

Da się odzyskać archiwum sprzed instalacji GG10 ?

Krew mnie zaleje zaraz.

:angry:

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palringo synchronizuje tylko listę kontaktów, czy archiwum rozmów również? Bo jeśli tylko to 1. to nie ma znaczenia jakiego komunikatora używasz, lista kontaktów jest przechowywana też na serwerze, na pewno WTW i chyba AQQ mają opcję by aktualizować listę na serwerze przy każdej jej modyfikacji.

 

Jeżeli masz puste archiwum, to prawdopodobnie nowsza wersja nadpisała stare archiwum, i raczej już go nie odzyskasz.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) na pewno WTW i chyba AQQ mają opcję by aktualizować listę na serwerze przy każdej jej modyfikacji.

AQQ nie ma automatycznej synchronizacji kontaktów z serwer (jeszcze)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbować programów do odzyskiwania danych i odzyskiwać wszystko w katalogu z profilem GG, ale słabo to widzę.

Można też próbować otworzyć plik w jakimś programie do zarządzania bazami danych - być może archiwum nadal tam jest, ale ma status "usunięty", więc nie wyświetla się w oknie. Dzieje się tak, gdy damy "usuń", ale nie użyjemy "kompaktowania archiwum".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...