Skocz do zawartości
Uzurpator

Komp mi się smaży!

Rekomendowane odpowiedzi

jakoś tak ostatnio mi zaczął komp niestabilnie chodzić - zwiechy co godzinkę etc. No myślę sobie - ta l7s7a to jednak szmelc :/

 

Ale coś mnię tknęło aby sprawdzić temp procka a tam.... 55C 8O kidey wcześniej było 45.

 

Trzymajcie się zimno - upały idą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak ostatnio mi zaczął komp niestabilnie chodzić - zwiechy co godzinkę etc. No myślę sobie - ta l7s7a to jednak szmelc :/

 

Ale coś mnię tknęło aby sprawdzić temp procka a tam.... 55C  8O kidey wcześniej było 45.

 

Trzymajcie się zimno - upały idą...

ta płyta to szmelc, tzn ecs, to jest niepodwzrzalne prawo natury elektronicznej i koniec :!: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu mam dodatkowow jeszcze cooper shima ktory niby tez ma pozytywny wplyw na nizsza temperature i np. teraz mam 70 c i tak nonstop.

cos chyba nie tak masz z coolerem, za wysoka ta temp! lub zle odczytujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu mam dodatkowow jeszcze cooper shima ktory niby tez ma pozytywny wplyw na nizsza temperature i np. teraz mam 70 c i tak nonstop.

cos chyba nie tak masz z coolerem, za wysoka ta temp! lub zle odczytujesz ;)

sciagnij coolera i przesmaruj go i dobrze zaloz z powrotem a temp zejdzie o jakies 20*C - chyba ze masz cooler zakurzony kurzem ,,komputerowym" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety temp o 1 stopień w górę (czasami w stress mam 72 stopnie) i dlatego mam nieraz zwiechę, ale tylko przy testowaniu proca Sandrą albo stability testem. Normalne użytkowanie też o 1 stopień (64, a było 63). A propos ECS-a nigdy bym nie śmiał użyć do OC. Jestem wariat, ale nie kamikaze ;:);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta płyta to szmelc, tzn ecs, to jest niepodwzrzalne prawo natury elektronicznej i koniec :!:  :roll:

jak dla mnie to epox jest wiekszym szmelcem, ktory sprzedaje chooyowe plyty, tzn nniezdolne do o/c zaraz po kupieniu (jak ustawisz za wysokie FSB to juz sie nie uruchomi - dopiero po upgreadzie biosa)

 

a w ogole to dlaczego uwazasz ze ecs to szmelc ? u kolegi chodzi stabilnie wsio ladnie, do tego tanie, tylko widze na tym forum jakis dzieciak zauwazy w sigu ze ktos ma ecs i po przeczytaniu problemu, zaraz wsyztsko na plyte zrzuca :P

 

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ta płyta to szmelc, tzn ecs, to jest niepodwzrzalne prawo natury elektronicznej i koniec :!:  :roll:

jak dla mnie to epox jest wiekszym szmelcem, ktory sprzedaje chooyowe plyty, tzn nniezdolne do o/c zaraz po kupieniu (jak ustawisz za wysokie FSB to juz sie nie uruchomi - dopiero po upgreadzie biosa)

 

a w ogole to dlaczego uwazasz ze ecs to szmelc ? u kolegi chodzi stabilnie wsio ladnie, do tego tanie, tylko widze na tym forum jakis dzieciak zauwazy w sigu ze ktos ma ecs i po przeczytaniu problemu, zaraz wsyztsko na plyte zrzuca :P

 

:evil:

BO tak jest najłatwiej po co zastanawiać się co może być nie tak zawsze winny jest ECS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam athlona XP 1800+ 0,18 i czasami dochodzi do 78 c a standardowo 60-65 i mi sie nie wiesza :P

 

ja mam podobnie tylko ze ja mam athlona 2000Xp+ i temp. sa podobne do tych co kolega napisal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj procek 45 w spoczynku i okolo 52 w stresie:) Bez pasty (zapomnialem przy zakladaniu wentyla) i CooperShima:)

e tam, pasta sie nie przejmuj :P

Jasne jak wszystko ekstra pasowne to spoko gorzej jak gdzieś się powietrze dostanie to procek może się usmażyć ale to drobiazg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...