Skocz do zawartości
andrew777

Shift 2: Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

ze niby jak? wszystko sie swieci jak psu jajca - no jesli tak jest w realu to ja mam cos z oczami chyba. Kwestie tego jak jedzie to auto to pomijam bo to i tak symulacja nie bedzie . Ale te kolory? co to ma byc ? Japonska manga?

 

No sorry ale jak nie dostrzegles ze to efekt nagrywania kiepskim sprzetem to chyba jednak masz cos z oczami :D Juz wczesniej podawalem linka do kanalu pewnego goscia na yt ktory mial kilka fajnych filmikow z shifta2. Miedzy innymi nordchleife noca gdzie bylo ciemno jak w pewnej czesci ciala, poza tarczami i krotkim dystansem przed maska nie bylo kompletnie nic widac ;) takze jak widac, noca prawie nic nie widac :lol:

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA ujawniło, jaką muzykę będzie nam dane usłyszeć w nadchodzącym wielkimi krokami Shift 2: Unleashed. Jest kilka zespołów, są znani kompozytorzy.

Paleta kompozytorów, którzy wezmą udział w produkcji muzyki do Shift 2: Unleashed, jest całkiem spora. Większość z nich brała już udział przy innych produkcja EA. W grze usłyszymy utwory następujących twórców:

 

  • Ramin Djawadi, autor muzyki m.in. do filmu Iron Man, serialu Prison Break i ostatniego Medal of Honor (o czym w swoim czasie pisaliśmy);
  • Troels Folmann, kompozytor i autor muzyki do wielu zwiastunów filmowych oraz reklamówek;
  • Heavy Melody Music, grupa muzyków, która stoi m.in.. za ścieżką dźwiękową do Need for Speed Hot Pursuit, i wielu innych gier;
  • Stephen Baysted, autor muzyki m.in. do Need for Speed: Shift;
  • Mick Gordon, jego muzykę znacie m.in. z Need for Speed World oraz Need for Speed Shift.

Oprócz tego, w grze pojawią się następujące kawałki:

 

  • 30 seconds to Mars – Night of the Hunter
  • Anberlin – We Owe This To Ourselves
  • Biffy Clyro – Mountains
  • The Bravery – Ours
  • Escape The Fate – Issues
  • Hollywood Undead – Levitate
  • Jimmy Eat World – Action Needs An Audience
  • Stone Temple Pilots – Take A Load off
  • Switchfoot – The Sound

•• Co nam zagra w Shift 2: Unleashed? | => Gamezilla.pl

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows XP (SP3) / Vista (SP2)/ Windows 7,
  • Procesor: Intel Core™2 Duo 2.0 GHz / AMD X2 64 2.4GHz,
  • Pamięć operacyjna: 2.0 GB,
  • Miejsce na dysku twardym: 7 GB,
  • Karta graficzna: 512 MB VRAM z Shader Model 3.0,
  • DirectX 9.0c,
  • DVD 8x.
Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

ze niby jak? wszystko sie swieci jak psu jajca - no jesli tak jest w realu to ja mam cos z oczami chyba. Kwestie tego jak jedzie to auto to pomijam bo to i tak symulacja nie bedzie . Ale te kolory? co to ma byc ? Japonska manga?

 

Shift 2: Unleashed: Studio Tour - Game Trailers, Game Reviews, Gameplay Videos at VideoGamer.com

 

2:30

 

 

Menu

 

http://www.youtube.com/user/denisito74#p/u/0/JJ5-IEh_d6g

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że jedzie na padzie (na pewno nie kiera), więc podsterowność pewnie łatwo złapać w każdym zakręcie. Tak było nawet w GTR1, tylko tam miałeś bączek od razu, ale to była perełka simracing-owa. Widziałem filmik jak na kierze jechał i nie było żadnego "pływania", być może dlatego, że na limicie nie jechał. Trzeba poczekać i zobaczyć samemu. Na sim to na pewno nie ma się co nastawiać, ale może będzie coś na miarę GT5 ? :/

 

EDIT. W opisie, jest pad.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Widać, że jedzie na padzie (na pewno nie kiera), więc podsterowność pewnie łatwo złapać w każdym zakręcie. Tak było nawet w GTR1, tylko tam miałeś bączek od razu, ale to była perełka. Widziałem filmik jak na kierze jechał i nie było żadnego "pływania", być może dlatego, że na limicie nie jechał. Trzeba poczekać i zobaczyć samemu. Na sim to na pewno nie ma się co nastawiać, ale może będzie coś na miarę GT5 ? :/

 

EDIT. W opisie, jest pad.

 

Wiadomo, że sim to nie będzie ale mam nadzieję, że przynajmniej będzie dało się pograć bo w Shifta 1 bez modów się nie dało. I z zapowiedzi wynika, że poprawili bardzo AI a to również było bolączką jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że jedzie na padzie (na pewno nie kiera), więc podsterowność pewnie łatwo złapać w każdym zakręcie. Tak było nawet w GTR1, tylko tam miałeś bączek od razu, ale to była perełka simracing-owa. Widziałem filmik jak na kierze jechał i nie było żadnego "pływania", być może dlatego, że na limicie nie jechał. Trzeba poczekać i zobaczyć samemu. Na sim to na pewno nie ma się co nastawiać, ale może będzie coś na miarę GT5 ? :/EDIT. W opisie, jest pad.

 

To nie ma nic do rzeczy ;) gram na padzie w shifta 1 z modami i nie mam takiego efektu "poduszkowca" w zakretach. No chyba ze wgra sie moda o nazwie "overhaul2" to tam juz w ogole samochod lata po asfalcie jak wrceki w starych colinach. No ale jeszcze kilka dni i samemu bedzie mozna sie przekonac

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Spoko, tylko wydaje mi sie, czy te ceramiczne tarcze hamulcowe w rzeczywistości szybko przestają świecić?

 

Z modami to może niezła gra być, zmienić fizyke, powyłączać te wizualne symulacje i będzie można grać.

 

 

 

Będzie demo?

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie?

 

 

Ja poczekam az zaczna sprzedawac same CD KEYe na alledrogo. Za Crysisa2 dalem 48zl i uwazam, ze to dobra cena. A w empiku jest za 149.90. Widac pudelko i plyta warte 100zl :|

 

 

Nie moge sie juz doczekac, niestety czeka mnie ciezki tydzien w robocie i chyba malo pogram w Shifta :(

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I can already see the comments from smug “hard-core sim racers” on blogs and forums around the web: “So this game is just the same **** as before? **** that **** ******* *******”. If you’re expecting the game to “feel” like GT5 or your favorite PC sim of choice then, yes, you will be disappointed. If you’re looking for a fun, immersive racing game you can pick up and start playing, you’re in for a treat.

GTPlanet at Shift 2 Media Event: Hands-On Impressions

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"If you’re expecting the game to “feel” like GT5 or your favorite PC sim of choice then, yes, you will be disappointed."

 

no to dobrze, że zostało to powiedziane - czyli w moim przypadku bedzie to samo co z shiftem pierwszym. No coz - shift to gra którą albo się od razu pokocha albo znielubi - po za tym po takich grach jak forza 3 albo gran turismo 5 TUDZIEż GRID, który simem nie jest ale fajnie się samochody rozwalają - czym shift moze zaskoczyć. Chyba tylko multum trybów rozgrywki - i ewentualnie innymi trasami niż w każdej ścigałece. Ile można jeździć po "nordszlajfe". Chyba juz mi wyszły bokiem te wyscigi - wole wsiasc do mojego symulatora spod bloku i po prostu przejechać się po mieście.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"If you’re expecting the game to “feel” like GT5 or your favorite PC sim of choice then, yes, you will be disappointed."

 

no to dobrze, że zostało to powiedziane - czyli w moim przypadku bedzie to samo co z shiftem pierwszym. No coz - shift to gra którą albo się od razu pokocha albo znielubi - po za tym po takich grach jak forza 3 albo gran turismo 5 TUDZIEż GRID, który simem nie jest ale fajnie się samochody rozwalają - czym shift moze zaskoczyć. Chyba tylko multum trybów rozgrywki - i ewentualnie innymi trasami niż w każdej ścigałece. Ile można jeździć po "nordszlajfe". Chyba juz mi wyszły bokiem te wyscigi - wole wsiasc do mojego symulatora spod bloku i po prostu przejechać się po mieście.

 

Wiele osób liczyło na taki odpowiednik gt/forza na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie jest "extended unofficial demo" na xboxa, ja bym poczekal az bedzie na PC i dopiero wtedy sie wypowiadal czy jest to dobry odpowiednik forzy/gt na PC czy nie. Oby preorder przyszedl w piatek :)

 

http://www.avforums.com/forums/14338946-post426.html

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Chyba juz mi wyszły bokiem te wyscigi - wole wsiasc do mojego symulatora spod bloku i po prostu przejechać się po mieście.

 

Pozazdrościć nie każdy ma Ferrari, Lamborghini czy Porsche pod blokiem :wink: Edytowane przez mastertab
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troche. Jak dla mnie nic ciekawego bo wolę rajdy a nie jazdę po torach. Kierownica zachowuje się lepiej niż w jedynce, automatycznie ją wykrywa i pokazuje na obrazku klawiszologię. Grafika wg. mnie taka sama jak poprzednio. Na GTX280 chodzi również ok 60fps (z włączonym Vsync)

 

Dorzucam kilka screenów. Wszystko max i 1920x1080.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

EDIT:

A tutaj mój filmik z kierownicą. Można obadać mniej więcej jak się zachowuje.

[ prosze sie nie smiac z mojej smiesznej jazdy :P ]

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ukptr2YaEC0

Edytowane przez Włodi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

A tutaj mój filmik z kierownicą. Można obadać mniej więcej jak się zachowuje.

[ prosze sie nie smiac z mojej smiesznej jazdy :P ]

 

Polecam poogladac

, filmik ma lat -nascie, ale nadal jest jak najbardziej aktualny, przyda sie zarowno w grach jak i jezdzie na codzien :)

 

 

Dzis doszedl moj preorder, jestem jeszcze w pracy ale czytalem gdzies na forum ze ludzie nie moga aktywowac gry az do 1 kwietnia... jesli tak to niezla glupota!

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam poogladac

, filmik ma lat -nascie, ale nadal jest jak najbardziej aktualny, przyda sie zarowno w grach jak i jezdzie na codzien :)

 

 

Dzis doszedl moj preorder, jestem jeszcze w pracy ale czytalem gdzies na forum ze ludzie nie moga aktywowac gry az do 1 kwietnia... jesli tak to niezla glupota!

 

tak dokladnie, data premiery w EU to 1 kwietnia

 

"aktywuj" witamina, a za dwa dni zaaktywujesz oficjalnie ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem tylko troche ale juz jestem zachwycony :) Imo w koncu pctowcy dostali odpowiednik forzy/gt ale trzeba dodac ze z nieco "slabsza" fizyka (ale tylko nieco slabsza). Narzekalem na kamere (ogladajac filmiki) w ktorej glowa lata po samochodzie jak worek ziemniakow po naczepie ale po wlaczeniu kamery z kasku mialem banana na twarzy przez caly wyscig :D Cos pieknego, "look to apex" daje niesamowita frajde przy pokonywaniu zakretow, nie jeden sim moze tego pozazdroscic (tylko trzeba poczekac na moda ktory usunie tego smiesznego blooma przy duzych predkosciach). Niestety podejrzewam ze ta kamera zrobila na mnie takie wrazenie bo uzywalem jej przy stokowym audi a3, pewnie przy szybszych furach gdzie beda wieksze przeciazenia bedzie latac jak na filmikach. Fizyka jest bardzo fajna, bez helpow gra sie na padzie w sam raz ale trzeba grac skupionym. Podoba mi sie praca zawieszenia, fajnie to wszystko sie prezentuje, czuc ze jezdzi sie ulicznym dupowozem na standardowym zawieszeniu. AI tak jak zapowiadali jest bardzo poprawione wzgledem jedynki, juz nie ma wjezdzania w dupe przez komputer jadacy za nami. No po kilku okrazeniach na kilku trasach jestem mega zadowolony i czuje ze spedze przy tym tytule dziesiatki godzin i tysiace przejechanych kilosow na nordschleife. Btw chyba nieco zmienili topografie nordschleife wzgledem jedynki, ale nie przyjrzalem sie czy na bardziej "realistyczna". Wracam na tor... B-)

Edytowane przez Carson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...