Skocz do zawartości
andrew777

Shift 2: Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

No i to mi sie podoba :) 911 mi tu brakowalo

 

edit. Udalo sie komus uruchomic ten dodatek? Bo ja za chiny ludowe nie moge go zmusic do dzialania :/ Dodatek pobrany z origins, zainstalowany a w grze nic nie ma. Przeinstalowalem gre, zalozylem nowy profil i nadal nic.

 

 

 

U mnie wszystko hula, choć na początku nie obyło się bez problemów - za pierwszym razem, ściągnąłem wersję patch'a/dlc origin, a mam normalną wersję pudełkową i po jej instalacji granie stało się niemożliwe, ładowanie wyścigu/jazdy testowej w trybie tuningu kończyło się błędem gry i wywalaniem do pulpitu (ew. może, a raczej na 99% było to spowodowane wgranymi modyfikacjami do gry, bo trochę tego mam... ), ale po ściągnięciu wersji pod wersję dvd + przeinstalowanie gry - wszystko działa ok, żadnych problemów (oczywiście wszystkie mody wgrane po zainstalowaniu patch'y/dlc) : ) Nic tylko czekać na PTMu od brrupsz'a, zresztą już pisałem do niego w tej sprawie, ale chyba jest na wakacjach, bo cisza.

 

Swoją drogą, dostępny jest trzeci DLC z dodatkowym samochodami - DLC 3

 

 

Carson i jak udało Ci się zainstalować dodatek ? Swoją drogą znalazłem coś co pewnie już gdzieś widziałeś :) Supra.

 

Przecież to skin jego autorstwa : P

 

 

Tak patrzę na ten mój FAQ na pierwszej stronie i trochę ; ) on już nieaktualny, może się zbiorę i napiszę nowego, ale zaznaczam, że gram na padzie Logitech Cordless RumblePad 2, więc ten FAQ będzie przydatny jedynie użytkownikom głównie tego właśnie pada (ew. jeszcze wersji przewodowej).

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pogratulować autorom gry która w tak znaczący sposób różni się od poprzedniej części i dla mnie osobiście wprowadzone zmiany są rewolucyjne. Od pierwszej części odbiłem się jak od ściany nie mogąc znieść modelu jazdy który był strasznie męczący i nie dawał mi żadnej satysfakcji z jazdy. Choćbym nie wiem co robił dobre wejście w zakręt zależało od przypadku. Po pierwszym kontakcie z Shift 2 również nie byłem zachwycony stylem jazdy "pijanego mistrza". W setupie dosłownie przestawiłem tylko czułość kierowania z 60 na 25% i problem dla mnie zniknął. Model jazdy jest dla mnie rewelacyjny i jak najbardziej tak sobie wyobrażam jazdę przy takich prędkościach. Menu, wyścigi wszystko zostało poprawione i jest o wiele lepiej niż w jedynce. W prywatnym rankingu największą frajdę do tej pory dawał mi GRID którego model jazdy uważałem za wyważony ale po dłużej zabawie w Shift 2 wychodzi na to że panowie z Codemaster zostali sporo w tyle i nie oczekuję już że GRID 2 będzie miał tylko nowe trasy i samochody vide DIRT 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mieliście czy to notoryczne zwisy na wgrywaniu wyścigu czy też randomowe "Aplikacja przestała działać" z włączonym Autologiem?

 

Jak ja niby mam grać skoro nie mogę zrobić nawet 5 wyścigów? patologia troche. wyłączę połączenie sieciowe i antywirusa i czasami tylko zwis na wgrywaniu. włączę to kaplica.

 

Dodam, że sterowniki najnowsze i jakieś zabawy z profilami w panelu nvidii nie przyniosły rezultatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest na długi godziny, sama kasuje sobie save'a żebyś mógł zacząć grać od nowa. Odpalam dzisiaj grę a tu mi wyskakuje 1 wyścig żebym sobie ustawienia zrobił. Mam teraz 13 poziom i aby grać w kolejnych wyścigach muszę awansować na 2 poziom. Wydaje mi się że tego autorzy nie przewidzieli i muszę grać od początku. Szkoda że zawsze natykam sie na takie g... kiedy gram na oryginałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dorwalem w swoje rece momo racing i mam zagwozdzke z tym nfsem :) Smigam w wtcc2 i gtr2 i ffb dziala swietnie ale w shifcie2 to przypomina rozciaganie gumy od majtek. WTF? sprawdzalem minimod'a, ptmu i ciagle to samo (no moze jakies marginalne roznice). Juz przyjemniej sie gralo na padzie z analogami. Oczywiscie moge ffb wylaczy no ale skoro kiera go oferuje to chcialbym moc normalnie pograc. Na jakich ustawieniach/modach gracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam FFB off. W sumie gram tylko klasa D na Hockenheimringu GP. Gra jest troche smieszna ... bo jak wezme jakis mocny samochod ... to "lata" z lewej strony na prawa, normalnie nie mozna go utrzymac w linii prostej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a dlaczego po wyjsciu z gry wywala mi wygląd ze stylu windows XP do klasycznego windowsa? Muszę wejść we wlaściwości/wygląd i zmieniać wszystko od nowa: Styl XP/srebrny.

 

Pyt.2 Który mod jest dobry na likwidacje czarno-bialego obrazu po kolizji bo próbowalem Removed All Crash Screen Filter effects Mod V1 i coś nie dawał efektu ?

Edytowane przez pawelpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Nie żartuję. Chcę w końcu przejść tą pieprzoną gre ale już drugi raz nabiłem level 15 i nie dostałem 180 000.

 

Dodatkowo jak bawię się autologiem to gra wywala do windowsa k*** ja je**

Edytowane przez Ludovic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam mały problem z modami do shifta2 , a mianowicie z PTMu od brrupsz'a i nieoficjalnym modem z no gripa, po zainstalowaniu ich auta są masakrycznie mało zwrotne, mam kilka rekordów w rejonie zrobionych na czysto , a po tych modach psia kupa :), nawet nie zbliżam sie do tych czaasów, mam GTDF jazda na 560stopniach. Ma ktoś rozwiązanie ? Wydaje się , ze czasy powinny się poprawić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię poprawnie zainstalować UCP 1.06. Na forum nogripracing wszystkim jakoś działa. Zawias na starcie gry z napisem UCP 1.06. Mod zainstalowany poprawnie na czysta wersje LE PL pudełkową z zainstalowanym patchem 1.01 i dlc dla wersji pudełkowej. Pomoże ktoś?

 

Błąd by łw profilerze od logitecha, pomogło odpięcie dfp gt i utworzenie nowego profilu.

Edytowane przez piet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...