Skocz do zawartości
wader

ABIT kG7 ATHLON 1500+ 1428 co robić aby było 1500 i więcej

Rekomendowane odpowiedzi

udało mi sie podręcić athlona 1500+ na 1428 chłodzony jedynie powietrzem na płycie ABIT kg7, 2x256ddr simensa, 40G seagate

przy 1480 komp po 3 godzinach przestał być stabilny ,może ktoś wie dlaczego?

miałem też 1500MHz ale komp restartował się przy logowaniu xp.

przypuszczam że to temperatua, ten temat niby był ale dotyczył innej płyty.

co robić aby było 1500 i więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... Z temperaturą nie powinieneś mieć problemu jeszcze przy takiej częstotliwości. Przy mojej jest już spory :) . Jeżeli masz wydajny wiatrak(zakładam, że masz) to podnieś odrobinę napięcie na procku, jak to nie pomaga, to na mostku północnym, jak to nie pomaga, to na pamięciach.

A poza tym masz ABITa, który ostatnio pogorszył jakość wykonania swoich płyt. Patrz i ucz się jak to się robi na SHUTTLE. Wszystko chodzi synchronicznie fsb i pamiątki.....efekt zaje......sty i to bez zmiany mnożnika. Bez żadnej wody, tylko AC 2 wiatraki 8x8 w obudowie + jeden 8x8 na procu. Życzę powodzenia i nie zrażaj się niepowodzeniami

hej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... Z temperaturą nie powinieneś mieć problemu jeszcze przy takiej częstotliwości. Przy mojej jest już spory :) . Jeżeli masz wydajny wiatrak(zakładam, że masz) to podnieś odrobinę napięcie na procku, jak to nie pomaga, to na mostku północnym, jak to nie pomaga, to na pamięciach.

A poza tym masz ABITa, który ostatnio pogorszył jakość wykonania swoich płyt. Patrz i ucz się jak to się robi na SHUTTLE. Wszystko chodzi synchronicznie fsb i pamiątki.....efekt zaje......sty i to bez zmiany mnożnika. Bez żadnej wody, tylko AC 2 wiatraki 8x8 w obudowie + jeden 8x8 na procu. Życzę powodzenia i nie zrażaj się niepowodzeniami 

hej.

nie przesadzaj z tym pogorszeniem sie Abitow :P

porownujesz swoja 37GT na kt400 do KG7 na amd761

porownanie troche nie na miejscu ,bo to Shuttle wykorzystuje wiele patentow Abita,a nie na odwrot

zreszta KG7 radzi sobie spokojnie z fsb166 i wiecej

wiec problem lezy w innych komponentach (nie w graficznej ,bo amd761 ma stale agp na 66MHz ,ale pci sie zmienia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczę, ale wyniki mówią same za siebie. Jeśli nie wierzysz to prześlę screena z wincpuid jak chcesz.

:?: :?: :?:

w co tu nie wierzyc?

przeciez shuttle 37GT to jedna z najlepszych plyt na kt400 (za Abitem i Epoxem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...