Skocz do zawartości
KruK

Znalazlem dzis w sklepie 1700+ DL3TC 0313 RPMW - kupic ?

Rekomendowane odpowiedzi

Natknalem sie dzis w sklepie na proc JIUHB 1700 DL3TC 0313 RPMW 9501856281111 - kolor laminatu zielony , kolor jadra zielony wpadajacy w srebrny - z racji tego ze DL sa juz w znikomych ilosciach nie wiem czy ryzykowac i go kupic ,u mnie na wiosce nie spotkalem jeszcze DLT3C.

Szukalem ,ale nie znalazlem aby ktos posiadal takiego proca....

Do jutra rana mam dac odpowiedz , ale chyba go lykne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj, szczegolni ze mozna go bedzie zapewne niezle krecic. Poza tym podaj sprzet jaki masz i cene za ile mozesz go kupic?

Obecnie mam 1700+ DUT3C 0302 WPDW 2x 256 TwinMos procek biega 10.5x200 /1.75v na epoxie 8rda+ ,max co mialem stabilne to 11x205 /ale 2.1 v ! :(

Zamuwilem WC pod koniec tygodnia powinien byc ,Nukleon N1 i bloczek na gpu G1 , MJ1000 , chlodnica duza miedziana ,wszystko od Mate.

Kupie chyba tego proca i poprobuje :)

Proca ceni mi koles 260 zl.

Jak by co jeden procek do sprzedania bedzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten procek to porazka , odrazu na wstepie + 5 *C wiecej niz DUT3C ,ale one niby tak maja.

Podkrecanie slabiutkie....jutro go oddaje do sklepu  :wink:

morał z tego taki że następnym razem nie słuchaj nikogo na tym forum bo widzisz jak ci doradzili LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge kupic dlt3c 0312 ... juihb ofcoz ... po wazysz poczatkowych radach mialem brac ale po tym co kruk napisal to nie wiem ...

czyzby tlko 7,8 i 9 tydzien tych na 1.5 v był dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge kupic dlt3c 0312 ... juihb ofcoz ... po wazysz poczatkowych radach mialem brac ale po tym co kruk napisal to nie wiem ... 

czyzby tlko 7,8 i 9 tydzien  tych na 1.5 v był dobry?

Wcale nie, każdy procek to loteria. IMHO jak możesz to bierz póki jeszcze masz możliwość. BTW co znaczy dla Ciebie -dobry :P:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja juz nie wiem poluje na tego 1,5v i nei moge upolowac bo mi sie zdaje ze muj proc jest dslabyt bo rozsadnie to 2100mhz wyciskam to w kacu ile wy wysiskacie ?? gdzie ei spojrze to 2200 w gore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sratatata :D

ja mam takiego proca 1700+ axda dlt3c 9824907283013 jiuhb 0308 mpmw i gdybym sie sugerowal tym ze batch bagatela powyzej 3000 i 28 ktora ponoc jest do [gluteus maximus] to nie mialbym 2400 mhz a tak mam :lol:

fakt ze kazdy proc to loteria jak ktos chce to moge podac numer tel do goscia u ktorego go kupilem chyba ma jeszcze pare tych procow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grrrr....aaa...no zesz kurde balans!!! Ile jeszcze bedzie takich tematow? Zamykac to w diably!

 

Nikt nie jest w stanie przewidziec jak bedzie sie krecil dany proc.

 

A o seriach (lepszych i gorszych) pisalismy juz setki postow, nie wspominajac juz tu nawet o overclockers.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quote: draak_2000

 

Łatwo Ci mówić bo ty już trafiłeś dobrego proca, ja na przykład raz wtopiłem i drugi raz nie mam zamiaru, na warszawskiej giełdzie koomputerowej (koło GUS) są dlt3c jiuhb od 0311 do 0313, i to dużo, a ludzie się pytają bo może ktoś miał i testował tego proca to wtedy będzie coś wiadom, nie oe wszystkich nowych seriach XP1700 jest na forum. Ciekawe czy jak by twój proc się kręcił do XP2100 to byś nie pytał o inne skoro 0308 i niższych w sklepie praktycznie już nie dostaniesz, bo każdy na nie poluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 100% zgadzam sie z przedmowca :P

 

ci co maja juz dobre procki to tlyko krzycza zamykac ... inni tez chca sie zegos dowiedziec .. teraz dostanie proca z 7,8 albo 9 tygodnia graniczyc z cudem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, ze ja trafilem dobrego proca i mam w [gluteus maximus] wasze dylematy ;). Po prostu takie pytania nie maja wiekszego sensu- umowic sie ze sprzedawca, brac proca do domu i w razie czego wymienic na inny. Cala sztuka.

 

A moj antek wcale taki dobry nie jest- chlodzony maze3 powinien smigac na 2300-2400MHz ale te 2.2GHz na razie starcza. A jak przestanie to sie bartona kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umowic sie ze sprzedawca, brac proca do domu i w razie czego wymienic na inny. Cala sztuka.

To jest najlepsze wyjście - a nie pytać co chwilę jak sie będzie kręcił - sam przerzuciłem z 10-12 proców zanim trafiłem na swojego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KruK ty se jaja robisz ?? a niektorzy moga uwiezyc i co jaki z tego moral ?? bedzie wiecej dlt3c w sklepach

A w co maja nie wiezyc , napisalem jaki byl procek ktorego mialem , byl kiespki ( zeby nie powiedziec beznadziejny ) ustawianie powyzej 1.8v na proca nic nie dawalo w ogole nie chcial sie windows zaladowac....

OPtymalna praca dla niego to bylo 12.5x166 1.55 v powyzej bariery 2ghz juz wymiekal , co by nie robic.

Zamienielm dzis na innego proca 1800+ DUT3C 0310 XPMW xxxx 27 0962

Jego max to 2200 mhz przy 1.85v ,epox podaje 1.88 - 1.9 v

Juto albo zrezygnuje ,alebo wezme jeszcze 1 na probe widzialem ze byl 1700+ DLT cos z seri 0319 VPxx.

Cala operacja bedzie mnie kosztowac 20 zl ,moze jeszcze pomarudze jak bedzie wiekszy wybor.

Ciezko dostac proca naprawde dobrego , i nie wciskajce kitu ze DLT napewno lepiej pojdzie niz DUT bo to nieprawda....

Muwie to o nowych seriach procesorow , i na cala loterie z nimi zwiazana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze cos napisze bo cos zaowazylem przy wymianach tych procesorow :wink:

 

A wiec moje kondensatory obok soketa cos przybieraja dziwny luk , chyba od temperatury sie powyginaly. jak to wyglada u was ?

Moze to moje sprawdzanie na 2.1v ,sa wyraznie nie w lini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to sie jakies prog nagle ustalilo ze niby ponad 500mhz oc to malo odrazu 1ghz by sie chcialo 2000 z 1466 to i tak jest sietny wynik

E tam dobry wynik....

Chodzi glownie o wypowiedzi osob ze " Jak zobaczysz DLT to napewno wiecej pujda niz DUT " wcale to nie jest pewne.

Zdam relacje jutro jak dorwe mysle tego innego DLT do 3 x sztuka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy zakupie testowałem

8 szt. DUT3C 0309-0313 - wszystkie szły powyżej 2200 MHz stabilnie, max 2365 MHz różnice pomiędzy nimi +/- 50 MHz

3 szt. DLT3C 0311-0313 - wszystkie podobnie j.w. tylko przynapięciu niższym o jakieś 0,5V

 

obecnie wybór padł na AXP 1800 DLT3C 0313 bo poszedł najwyżej :)

 

Generalnie zauważyłem, że niekiedy źle posmarowanie pastą może bardzo wpłynąć na o/c ten sam procek, który szedł 2365 MHz, założony drugi raz na szybko (z kiepsko rozsmarowaną pastą) nie chciał przekroczyć 2200 MHz - także należy zwracać uwagę nawet na takie szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...