Skocz do zawartości
mlun

co za klej?

Rekomendowane odpowiedzi

Przykleilem stary radioator od durona na mojego GF i jeszcze nigdy nie widzialem tak goracego radiatora na karcie! Nie wiem jak stare "gowienko" radzilo sobie z odprowadzeniem ciepla. Jak dla mnie klej jest zajebisty. Mam tylko nadzieje ze da sie pozniej ten radiator oderwac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem o ten klej zapytac :))

Dzis kupilem ten radiator na chipset zalmana ZM-NB32J i jest tam klej 2u skladnikowy.. Mi chodzi jednak o to czy potem da sie ten radiator oderwac ??? Bo wiadomo ze jakby ( odpukac) cos sie z mobo stalo to z tym radiatorem na gwarancjii juz jej nie przyjma.. Che ten radiator przykleic do mostka na abicie moim bo niestety nie zrobiono otworow wokol tego mostka..

Czy wiec da sie oderwac ten radiator potem >??? moze lepiej tego zalmana dac na glowny czipset , tam sa dziury, A ten firmowy przykleic na polnocny ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tym klejem przyklejonego zallmana do radiatorkow od tranzystorow na plycie glownej. Powierzchnia styku byla odrobine mniejsza niz na jakims chipsecie ale z oderwaniem nie bylo problemow, wystarczylo zlapac za radiator i mocno go przekrecic, puscilo bez wiekszych problemow. Takze nie bojcie sie, ze nie oderwiecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...